09108499640 futballtehran@gmail.com

آموزش تخصصی فوتبال مختص نونهالان برای تابستان

فوتبال تهران فوتبال کودکان, مدرسه فوتبال آموزش تخصصی فوتبال مختص نونهالان برای تابستان
آموزش تخصصی فوتبال مختص نونهالان

فوتبال کودکان مدرسه فوتبال

آموزش تخصصی فوتبال مختص نونهالان برای تابستان

ب پشتیبان سایت

آموزش تخصصی فوتبال مختص نونهالان در باشگاه های فرهنگی ورزشی به صورت جدی انجام می شود! باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین نوین برای ترم تابستان رده سنی نونهالان خود برنامه های ویژه ای دارد.

آموزش فوتبال برای رده های سنی متفاوت راه و روش های متفاوت خود را دارد! آموزش تخصصی فوتبال مختص نونهالان نیاز به یک زیرساخت ها و آمادگی هایی دارد! آمادگی هایی از قبیل آمادگی جسمی و روحی و انگیزشی! که آمادگی های روحی و انگیزشی برای نونهالان می توان گفت از آمادگی جسمانی هم از اهمیت بیشتری برخوردار است.

مدرسه فوتبال شاهین نوین با تلاش در این زمینه و افزودن اطلاعات مدیریت و مربیان باشگاه و به روز بودن در زمینه فوتبال ایران و اروپا سعی در پیشرفت فوتبال کشور عزیزمان داشته و دارد تا این زیر ساخت ها را در یکایک نونهالان باشگاه خود به وجود آورده و آموزش های مختص کودکان و نونهالان را به بهترین حالت ممکن در اختیار آنان قرار دهد و ایشان را در وارد عرصه فوتبال حرفه ای کنند!

مدرسه فوتبال شاهین نوین برای ترم تابستان برنامه های ویژه ای علاوه بر موارد ذکر شده دارد که با فوتبال روز اروپا تطبیق داده شده است.

تماس با مشاوران و مختصصان در زمینه آموزش فوتبال مختص نونهالان از طریق تماس با ما امکان پذیر می باشد.

,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

    1. سلام لطفا با شماره موجود در صفحه تماس با ما تماس بکیرید. یا سوالتون رو از طریق یکی از راه های ارتباطی موجو در این صفحه مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.