09108499640 futballtehran@gmail.com

آموزش فوتبال با کرونا به صورت خصوصی در منزل

فوتبال تهران آموزش خصوصی فوتبال آموزش فوتبال با کرونا به صورت خصوصی در منزل
آموزش فوتبال با کرونا به صورت خصوصی در منزل

آموزش خصوصی فوتبال

آموزش فوتبال با کرونا به صورت خصوصی در منزل

ب پشتیبان سایت

آموزش فوتبال با کرونا می تواند دردسر های بزرگ و غیر قابل جبرانی در پی داشته باشد. آموزش و تمرین به صورت خصوصی در منزل و تحت نظر مربی با دانش و با رعایت نکات بهداشتی می تواند این مشکل را حل کند.

ورزش کردن چه به صورت حرفه ای باشد و چه به صورت غیر حرفه ای و تنها برای سلامت و تفریح، می بایستی مداوم بوده و وقفه ای بین آن نباشد.

این مسئله بدون شک برای ورزشکاران حرفه ای مشکلات بیش تری را ایجاد می کند.

فوتبال شاید نسبت به بسیاری از ورزش های دیگر تداوم و پیوسته بودن تمرینات بیش تری را طلب کند.

با شرایط به شدت نابسامان این روز های کشور و دیگر نقاط جهان، و تعطیلی باشگاه ها و آموزشگاه های فوتبال، تمرینات فوتبال نیز در تمامی نقاط کنسل شده است. ( در صورت مشاهده فعالیت برخی باشگاه ها و برگزاری تمرینات می بایستی بدانید این تمرینات کاملا غیر قانونی بوده و از هیچ گونه بیمه و تعهدی برخوردار نیستند) .

اما چاره چیست؟ تا کی می توان تمرین نکرد و آموزشات و تمرینات را به تعویق انداخت؟!

باید بدانید مسئولان مجموعه فوتبال تهران به تمامی این مشکلات اندیشیده اند و هم اکنون بهترین راه حل را برای شما عزیزان ابلاغ می کنند.

آموزش فوتبال با وجود کرونا به صورت خصوصی در هر مکانی که شما انتخاب کنید، با مربی فوق حرفه ای؛ زیر نظر مجموعه فوتبال تهران بهترین راه حل است که این مجموعه در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

برای هماهنگی و اطلاع از زمان، مکان، تعداد جلسات، مربی و هزینه های خود می توانید هم اکنون عبارت ” کلاس خصوصی فوتبال ” را برای مسئولین مربوطه پیامک کنید.

لطفا تنها عبارت ذکر شده را پیامک کنید تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل شود.

, , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.