09108499640 futballtehran@gmail.com

آموزش فوتبال حرفه ای با مربی خصوصی فوتبال در تهران

فوتبال تهران اطلاع رسانی, دسته‌بندی نشده آموزش فوتبال حرفه ای با مربی خصوصی فوتبال در تهران
آموزش فوتبال حرفه ای با مربی خصوصی فوتبال در تهران

اطلاع رسانی دسته‌بندی نشده

آموزش فوتبال حرفه ای با مربی خصوصی فوتبال در تهران

ب پشتیبان سایت

آموزش فوتبال حرفه ای برای تمامی رده های سنی با مربی خصوصی مطرح در کشور در باشگاه حرفه ای فوتبال در تهران از سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

آموزش فوتبال همیشه چارچوب ها و قواعدی را داشته و دارد که نمی توان از آن ها به سادگی عبور کرد. اما می توان این چارچوب ها را ساده تر کرد و مسیر را هموار تر! آموزش فوتبال به صورت خصوصی از این موارد است که می توان سختی کار را کم تر کرد و با دقت و تمرکز بیش تری به عشق و استعداد خود یعنی فوتبال پرداخت.

هر نوع آموزشی از نوع علمی، هنری و مهم تر از همه ورزشی را در هر سنی در نظر بگیرید متوجه خواهید بود که هرچه تعداد و جمعیت حاضرین در کلاس آموزشی کم تر باشد کار ساده تر و یادگیری راحت تر خواهد بود و طبیعتا بازدهی خیلی بیشتری را شاهد خواهید بود.

فوتبال نیز از این قائده مستثنی نیست و حضور در کلاس های آموزشی فوتبال به صورت خصوصی مزایای بسیار دیگری از جمله استفاده کامل و شخصی از فضای آموزشی باشگاه و استفاده کامل و کافی از مربی حرفه ای باشگاه و پیش روی در فوتبال نسبت به سایرین در تایم فشرده تر را شامل می شود.

شما علاقمندان به گرفتن تایم خصوصی برای آموزش فوتبال در هر رده سنی (نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان) به صورت تخصصی و با مربیان حرفه ای با مدارک مربی گری آسیایی و مطرح در تهران می توانید با ما تماس بگیرید و دیگر اطلاعات لازم را دریافت کنید.

, ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

    1. با توجه به بیماری کرونا و برای سهولت و رضایت شما عزیزان؛ در صورت درخواست، بله این امکان وجود دارد!

    1. سلام دوست عزیز، امکان برگزاری تمرین خصوصی در سراسر تهران وجود داره، برای مشاوره و ثبت نام نهایی به دایرکت اینستاگرام mohammad.lotfi.18 مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.