09108499640 futballtehran@gmail.com

آموزش فوتسال برای بانوان در غرب تهران

فوتبال تهران ورزش بانوان آموزش فوتسال برای بانوان در غرب تهران
آموزش فوتسال برای بانوان در غرب تهران

ورزش بانوان

آموزش فوتسال برای بانوان در غرب تهران

ب پشتیبان سایت

آموزش فوتسال برای بانوان در غرب تهران و دیگر نقاط تهران در این مجموعه با برگزاری دوره های آموزش فوتسال و البته فوتبال در تمامی سطوح مبتدی و حرفه ای برقرار است.

فوتسال و فوتبال دو رشته ی ورزشی تیمی هستند که بسیار بین بانوان کشور ما طرفدار دارد. این طرفدار بودن بانوان سبب شده است تا بسیاری از این عزیزان به تماشای مسابقات و بازی ها بسنده نکنند و به صورت حرفه ای به دنبال علاقه ی خود بروند.

اما متاسفانه هنوز تعداد شایسته و تعداد قابل قبولی مدرسه فوتبال و مدرسه فوتسال برای دختران در سطح شهر وجود ندارد؛ که بانوان بتوانند از این کلاس ها و دوره ها استفاده ببرند.

این باشگاه با برگزاری کلاس ها و آموزش های فوتبال و فوتسال بانوان در قسمت آکادمی و مدرسه فوتبال و فوتسال بانوان خود در تمامی سنین به خدمت به بانوان این سرزمین می پردازد. قسمت ذکر شده دارای مربیان فهیم و با تجربه ی خانم بوده و تمامی تکنیک های لازم برای یک فوتبالیست یا فوتسالیست شدن به شخص آموزش داده خواهد شد. ( آموزش از صفر تا صد)

نیاز به ذکر است این باشگاه نه تنها به صورت آکادمی آموزش برای بانوان فعال است بلکه به صورت یک تیم حرفه ای در لیگ کشور مشغول به فعالیت بوده و در مسابقات حضور دارد و تا کنون به قوه الهی بهترین نتایج ممکن را دریافت کرده است.

شما عزیزان دوست دارد ورزش در تمامی سطوح از مبتدی تا حرفه و در تمامی سنین می توانید برای ثبت نام با ما تماس بگیرید.

, , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.