09108499640 futballtehran@gmail.com

آکادمی تخصصی دروازه بانی شرق تهران برای کودکان نوجوانان و جوانان

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی آکادمی تخصصی دروازه بانی شرق تهران برای کودکان نوجوانان و جوانان
آکادمی تخصصی دروازه بانی شرق تهران

آکادمی دروازه بانی

آکادمی تخصصی دروازه بانی شرق تهران برای کودکان نوجوانان و جوانان

ب پشتیبان سایت

آکادمی تخصصی دروازه بانی شرق تهران برای کودکان ، نوجوانان و جوانان ثبت نام می کند. این کلاس ها آموزشی گلری به صورت اختصاصی به آموزش های مورد نیاز دروازه بانان می پردازد.

آکادمی تخصصی گلری به آکادمی ای گفته می شود که تمامی بازیکنان آن دروازه بان باشند و مربی مخصوص دروازه بان که دارای مدرک تخصصی مربیگری دروازه بانی می باشد با آن ها کار کند.
بعضی از این آکادمی ها به گونه ای هستند که تمامی شاگردان آن ها دروازه بان می باشند و هیچ شاگردی در پست دیگری ندارند. بعضی از باشگاه ها و مدرسه فوتبال ها نیز همزمان با برگزاری تمرینات و کلاس های آموزشی خود که در همه ی پست ها پذیرش بازیکن دارند به برگزاری کلاس های تخصصی دروازه بانی نیز می پردازند. باید توجه داشت که کلاس های دروازه بانی این باشگاه ها حتما به صورت مستقل و جدا از بقیه کلاس ها باشد و مربی مخصوص به خود را داشته باشند.

کسانی که در چنین باشگاه فوتبالی آموزش می بینند با یک تیر دو نشان را می زنند، چرا که از یک طرف با حضور در کلاس های آموزشی دروازه بانی آموزه های مورد نیاز پست خود را یاد می گیرند از طرفی هم با شرکت در تمرینات گروهی تیم، در شرایط و قالب بازی قرار می گیرند و می توانند هر آنچه را که در حین تمرین آموزش دیده اند به هنگام بازی کردن استفاده کنند و خود را محک بزنند.

برای ثبت نام در آکادمی تخصصی دروازه بانی شرق تهران و همچنین آکادمی های دروازه بانی کودکان و بزرگسالان در غرب تهران به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: Trinity Church Pampa
  2. بازتاب: kardinal stick

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.