09108499640 futballtehran@gmail.com

آکادمی دروازه بانی باشگاه شاهین نوین

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی باشگاه شاهین نوین

آکادمی دروازه بانی باشگاه شاهین نوین

ب پشتیبان سایت

آکادمی دروازه بانی باشگاه شاهین نوین این شانس را برای علاقمندان به پست گلری فراهم آورده است که به صورت اختصاصی تمرکز خود را روی پست مورد علاقه خود بگذارند.

پست های فوتبال با هم متفاوت هستند و بازیکن در هر پستی باید ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد همان پست را دارا باشد. دروازه بانی متفاوت  ترین و می توان گفت حساس ترین پست در فوتبال می باشد، گلرها معمولا قشر مظلوم و دیوار کوتاه تیم به شمار می روند. بازیکنان فوتبال در هر پستی که بازی می کنند دائما تحت فشار و استرس هستند، این فشار و استرس بر روی دروازه بانان چندین برابر بیشتر از دیگر بازیکنان است. بارها این موضوع را مشاهده کرده اید که مهاجمی چندین موقعیت را خراب کرده و سپس یک گل به ثمر می رساند، با زدن این گل تمام فشارها از روی مهاجم برداشته شده و گویی تمام صحنه های قبل از ذهن خود و هواداران پاک می شود.

آکادمی دروازه بانی شاهین نوین

در نقطه مقابل این قضیه برای دروازه بان برعکس است. بارها پیش آمده است دروازه بانی چندین عکس العمل عالی از خود نشان داده ولی نهایتا در یک صحنه مغلوب شده است. با خوردن این گل بازی خوب او فراموش شده و تمام انتقادها به سمت او روانه شده است. تمام این مشکلات و سختی ها و از همه مهم تر نبود یک مشاور و راهنمای با تجربه و با دانش باعث شده است بسیاری از علاقمندان به گلری دست از علاقه خود بردارند و مسیر خود را تغییر دهند. باشگاه شاهین نوین با هدف مقابله با این مشکل اقدام به راه اندازی آکادمی اختصاصی دروازه بانی کرده است. وظیفه این آکادمی آموزش دروازه بانی به صورت تخصصی (عمومی و خصوصی) در تمام رده های سنی، از مبتدی تا حرفه ای با توجه به جدیدترین متدهای روز اروپا زیر نظر مربیان متخصص و دارای مدرک مربی گری دروازه بانی می باشد.

  • فوریه 27, 2019