09108499640 futballtehran@gmail.com

آکادمی دروازه بانی غرب تهران ( تخصصی فوتبال و فوتسال )

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی آکادمی دروازه بانی غرب تهران ( تخصصی فوتبال و فوتسال )
آکادمی دروازه بانی غرب تهران ( تخصصی فوتبال و فوتسال )

آکادمی دروازه بانی

آکادمی دروازه بانی غرب تهران ( تخصصی فوتبال و فوتسال )

ب پشتیبان سایت

آکادمی دروازه بانی غرب تهران به صورت تخصصی در رشته ی فوتبال و فوتسال، فعالیت حرفه ای و جدی انجام می دهد. برای آموزش از صفر تا صد ثبت نام کنید.

این مجموعه تمامی فعالیت ها، آموزش ها و تمرینات پس از آموزش های خود را به صورت دقیق و کامل و با استاندارد های روز فوتبال اروپا طبیق داده است؛ تا ان شاا… و به لطف خداوند، گلر ها و به طور کلی فوتبالیست ها و فوتسالیست های با کیفیت و موثری تحویل جامعه ی فوتبال و فوتسال کشور دهد!

الگو برداری در ورزش به خصوص در فوتبال که رشته ای است که بدون شک کشور های اروپایی بسیار قوی تر از ما فعالیت می کنند سبب پیشرفت و موفقیت ما در آینده خواهد شد. به شرطی که این کار با تخصص و با روش های صحیح صورت گیرد.

مجموعه ی فوتبال تهران و تمامی مربیان و کادر این مجموعه از با تجربه ترین، با انگیزه ترین افراد فعال در این حیطه می باشند و به شما این اطمینان داده می شود که تمامی فعالیت های صورت گرفته در این مجموعه با برنامه ریزی دقیق و درست طولانی مدت انجام می شود.

گلر های عزیز و یا علاقمندان به پست گلری می توانند همه روزه و در تمامی ساعات روز با مشاورین مجموعه تماس تلفنی برقرار کنند تا به صورت کامل با مجموعه و نحوه ی ثبت نام آکادمی دروازه بانی غرب تهران آشنا شوند.

شماره تماس———————–09108499640

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.