09108499640 futballtehran@gmail.com

آکادمی فوتبال شاهین نوین تهران

فوتبال تهران آکادمی فوتبال شاهین نوین تهران
مدرسه فوتبال چهار فصل

آکادمی فوتبال شاهین نوین تهران

ب پشتیبان سایت

آکادمی فوتبال شاهین نوین تهران از خوش نام ترین آکادمی های کشور می باشد. که با بیش از 10 سال سابقه در زمینه استعدادیابی و آموزش فوتبال نقش مهمی در رشد و پیشرفت فوتبال کشور داشته است.

سوالی که برای بسیاری از افراد در هنگام برخورد با واژه آکادمی فوتبال پیش می آید این است که دقیقا منظور از آکادمی فوتبال چیست!؟ آکادمی فوتبال شامل چه رنج سنی می باشد!؟ و تفاوت آن با تیم فوتبال چیست!؟
تعاریف و استاندارهای آکادمی وزرشی در کشور های پیشرفته بسیار متفاوت از آن چیزی است که ما در داخل کشور داریم.

مجوعه ای فرهنگی ورزشی آموزشی که هدفش آموزش فوتبال و پرورش بازیکنان فوتبال باشد. را می توان آکادمی فوتبال نامید. این یک تعریف مناسب برای آکادمی فوتبال در داخل کشور می باشد. طبیعتا این مجموعه یک سری امکانات و زیرساخت های مورد نیاز برای آموزش را باید دارا باشد. مانند زمین چمن( طبیعی و مصنوعی) سالن سرپوشیده، سالن بدنسازی ، ساختمان اداری و…..
آکادمی فوتبال از نظر سنی محدودیتی نداشته و مخصوص رنج سنی خاصی نمی باشد. و بازیکنان در هر سنی که باشند می توانند وارد آکادمی شوند.

آکادمی فوتبال شاهین نوین

در مورد تفاوت آن با تیم فوتبال نیز می توان گفت که در آکادمی تمام بازیکنان با صرف نظر از هرگونه توانایی و یا نقطه ضعفی که داشته باشند می توانند در آموزش ها شرکت کنند. ولی در تیم اینگونه نیست. و بازیکنان قبل از ورود به تیم گزینش می شوند و تنها تعدادی محدودی که دارای توانایی های شاخص نسبت به بقیه بازیکنان باشند مجوز عضویت در تیم را کسب خواهند نمود.

آکادمی فوتبال شاهین نوین تهران با بروزترین متدها و کاملترین تجهیزات و زیر ساخت ها و بهره گیری از مربیان مجرب و متعهد در تمام رده های سنی اقدام به آموزش فوتبال و بازیکن پروری کرده است. و در تمامی این رده ها برای علاقه مندان ثبت نام به عمل می آورد.

  • می 21, 2019