09108499640 futballtehran@gmail.com

آکادمی فوتبال بزرگسالان برای تابستان و پاییز 98

فوتبال تهران آکادمی فوتبال بزرگسالان آکادمی فوتبال بزرگسالان برای تابستان و پاییز 98
آکادمی فوتبال بزرگسالان برای تابستان و پاییز 98

آکادمی فوتبال بزرگسالان

آکادمی فوتبال بزرگسالان برای تابستان و پاییز 98

ب پشتیبان سایت

آکادمی فوتبال بزرگسالان در زیر مجموعه ی این باشگاه فرهنگی ورزشی برای ترم تابستان و پاییز 98 از علاقمندان پس از تست و مشخص شدن توانایی های شخص ثبت نام به عمل می آورد.

با توجه به گزارش اعلام شده از سوی این باشگاه فرهنگی ورزشی، پس از ثبت نام شما عزیزان در قسمت آکادمی فوتبال بزرگسالان این باشگاه؛ به سادگی می توانید با توجه به طرح جامع کشف استعداد های این رده ی سنی، در تست ها به صورت کاملا رایگان شرکت کنید. با این کار نه تنها شما در حال آموزش و رشد در فوتبال حتی در سنین بزرگسالی هستید، بلکه سبب دیده شدن و کشف استعداد های خود می شوید.

بر همین اساس متقاضیان بالای 17 سال تمام به بالا می توانند پس از ثبت نام در این آکادمی و رساندن توانایی های جسمی و فنی خود به حد نصاب شانس خود را نیز در تست فوتبال و پیوستن به تیم های حرفه ای لیگ های کشوری و استانی امتحان کنند.

برای پیش ثبت نام می توانند همین الان از طریق شماره 09398535666 – 091084996400 با مشاوران باشگاه در ارتباط باشید و با اعلام موقعیت کنونی خود برای ثبت نام نهایی وقت قبلی بگیرید. حتما پیش از ثبت نام نهایی به امکانات حرفه ای این آکادمی و مربیان فوق العاده توجه کنید.

, , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: see
  2. بازتاب: block screenshot
  3. بازتاب: Bilskrot
  4. بازتاب: pukiwiki.rakuichinet.com
  5. بازتاب: buy marijuana online

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.