09108499640 futballtehran@gmail.com

امکانات مدرسه فوتبال کودکان شاهین نوین غرب تهران

فوتبال تهران مدرسه فوتبال امکانات مدرسه فوتبال کودکان شاهین نوین غرب تهران
امکانات مدرسه فوتبال شاهین نوین

مدرسه فوتبال

امکانات مدرسه فوتبال کودکان شاهین نوین غرب تهران

ب پشتیبان سایت

امکانات مدرسه فوتبال کودکان از جمله مواردی است که در انتخاب و گزینش مدرسه فوتبال مدنظر شما عزیزان است. به جرئت می توان گفت مدرسه فوتبال شاهین نوین غرب تهران از بهترین و برترین امکانات یک مدرسه فوتبال برخودار است.

در انتخاب مدرسه فوتبال فرزند خود بهتر است به نکاتی توجه کنیم تا علاوه بر گرفتن نتیجه مورد نظر! در کم ترین تایم این نتایج را ببینید! از جمله امکاناتی که مدرسه فوتبال شاهین نوین در اختیار اعضای مدرسه فوتبال خود قرار می دهد علاوه بر مربیان فوق العاده حرفه ای! و قابل مقایسه با مربیان لیگ های کشوری! تمرین و آموزش در زمین چمن های مرغوب و با کیفیت طبیعی! که اصلا با زمین چمن های مصنوعی قابل مقایسه نیست! و حتی داشتن سالن سرپوشیده برای تمرین در روزهای بارانی! و یا روزهایی که به هر علتی امکان حضور و تمرین در زمین چمن باشگاه ممکن نیست.

دیگر امکانات مدرسه فوتبال

ارائه یک ست کامل لباس ورزشی و ملانژ و یک کیف و یا کوله ورزشی درخور و مناسب با شان شخص و باشگاه و با لوگو و نام باشگاه به صورت رایگان به هر شخص در هنگام ورود و پیوستن هر کودک به مدرسه فوتبال! باعث یکدست شدن تیم نه تنها از نظر ظاهری می شود! بلکه باعث یکپارچگی و یکدلی تمامی اعضای مدرسه فوتبال اعم از کودکان و مربیان می شود! و در پایان ارائه پایان دوره و به عبارتی گواهینامه معتبر و کتبی!

از دیگر خدمات باشگاه و مدرسه فوتبال شاهین می توان به ارائه برنامه غذایی و برنامه تمرینی ورزشی مناسب در منزل اشاره کرد! البته در سنین پایین برنامه غذایی پیشنهاد نمی شود مگر در مواردی استثنایی! این ها گوشه ای از خدمات و امکانات ارائه شده توسط مدرسه فوتبال شاهین نوین تهران می باشد! والدین گرامی می توانند جهت افزودن اطلاعات خود درباره این باشگاه و نحوه ثبت نام با مشاوران باشگاه در تماس باشند .

, ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: world market link
  2. بازتاب: shroom gummies
  3. بازتاب: https://tkoextracts.org/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.