09108499640 futballtehran@gmail.com

باشگاه دروازه بانی تهران خوب و حرفه ای کودکان و بزرگسالان

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی باشگاه دروازه بانی تهران خوب و حرفه ای کودکان و بزرگسالان
باشگاه دروازه بانی تهران خوب و حرفه ای کودکان و بزرگسالان برای فوتبال

آکادمی دروازه بانی

باشگاه دروازه بانی تهران خوب و حرفه ای کودکان و بزرگسالان

ب پشتیبان سایت

باشگاه دروازه بانی تهران ، در واقع یک باشگاه و آکادمی برای آموزش اختصاصی، خوب و حرفه ای دروازه بانی فوتبال برای همه ی رده های سنی از جمله کودکان و بزرگسالان می باشد.

باشگاه آموزش و تمرین دروازه بانی و هم چنین مربیان مربوط به دروازه بانی باید بدون شک جدا از دیگر پست ها باشد.

آکادمی فوتبال این باشگاه به صورت جدا گانه به آموزش فوتبال در هر پست از جمله دروزاه بانی که شاخه ی بسیار متفاوتی است، می پردازد. دروازه بانی فوتبال را نمی توان در کنار دیگر پست های فوتبال آموزش داد. حتی نمی توان یک مربی برای این شاخه ها در نظر گرفت.

این باشگاه با داشتن مربیان اختصاصی ( دروازه بانان اسبق لیگ برتر از تیم های بزرگ و پر طرفدار ) به آموزش دروازه بانی می پردازند. سالن وزنه و بدن سازی مختص دروازه بانان، وسایل و لوازم حرفه ای و خوب دروازه بانی و برنامه غذایی ویژه ی مختص هر فرد به صورت جداگانه، از جمله امکانات این بخش می باشد.

علاوه بر بزرگسالان و جوانان، دیگر مستعدان و علاقمندان در رده های کودکان، نونهالان و نوجوانان به پست گلری می توانند در کلاس های عملی و حتی تئوری آموزش دروازه بانی از صفر تا صد مربوط به رده ی سنی خود، در باشگاه دروازه بانی تهران با ما تماس گرفته و برای ثبت نام و مراجعه ی حضوری وقت قبلی دریافت کنند.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.