09108499640 futballtehran@gmail.com

باشگاه فوتبال بانوان در غرب و شرق تهران ( و فوتسال )

فوتبال تهران فوتبال بانوان, فوتسال بانوان, ورزش بانوان باشگاه فوتبال بانوان در غرب و شرق تهران ( و فوتسال )
باشگاه فوتبال بانوان در غرب و شرق تهران ( و فوتسال )

فوتبال بانوان فوتسال بانوان ورزش بانوان

باشگاه فوتبال بانوان در غرب و شرق تهران ( و فوتسال )

ب پشتیبان سایت

باشگاه فوتبال بانوان از جمله باشگاه هایی است که علاقمندان و مخاطبان زیادی دارد. عزیزانی که درغرب و شرق تهران به دنبال یک باشگاه فوتسال و فوتبال دخترانه حرفه ای هستند با ما هراه باشند.

در چند سال اخیر به شدت شاهد پیشرفت و موفقیت های وزش بانوان کشور عزیزمان ایران بوده ایم. از مدال المپیک تکواندو کیمیا علیزاده عزیز گرفته تا مدال های ورزش های تیمی مثل برنز آسیای فوتسالیست های کشور!

این موفقیت ها به این معنی است که بانوان کشور چقدر در زمینه ی ورزش فعالیت خود را افزایش داده اند و با تمرین و تکرار و تلاش بسیار در زمینه های متعدد، خود را به اثبات رسانیده اند.

این موفقیت ها سبب شده است تا انتظارات از بانوان بیش تر شده و بانوان بیش تری در زمینه های ورزشی مورد علاقه ی خود فعالیت کنند و به صورت حرفه ای وارد میادین شوند.

برخی باشگاه های لیگ برتر بانوان کشور برای جذب بانوان مستعد و شایسته دوره های آموزشی فوتسال و فوتبال از مبتدی تا حرفه ای برگزار می کنند، تا علاقمندان به بتوانند از این فرصت ها استفاده کنند.

برای ثبت نام در دوره های مبتدی، نیمه حرفه ای و حرفه ای آموزش فوتبال و فوتسال بانوان در باشگاه فوتبال و فوتسال بانوان همین حالا با ما تماس بگیرید.

, , , , , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.