09108499640 futballtehran@gmail.com

برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال در خانه مخصوص جوانان امید بزرگسالان

فوتبال تهران آمادگی روانی, آموزش خصوصی فوتبال برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال در خانه مخصوص جوانان امید بزرگسالان
برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال در خانه

آمادگی روانی آموزش خصوصی فوتبال

برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال در خانه مخصوص جوانان امید بزرگسالان

ب پشتیبان سایت

برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال در خانه مخصوص فوتبالیست های رده سنی جوانان ، امید و بزرگسالان به صورت اختصاصی برای هر فرد و دریافت به صورت آنلاین و اینترنتی

بازیکنان حرفه ای علاوه بر تمریناتی که به صورت گروهی با تیم انجام می دهند و علاوه بر تمرینات انفرادی خود که در محیط های ورزشی انجام می دهند می توانند یک برنامه تمرینی اختصاصی ویژه محیط منزل نیز داشته باشند تا علاوه بر تمرینات اصلی خود با انجام دادن این تمرینات به بهبود رشد وضعیت آمادگی جسمانی خود کمک کنند.

اهمیت این تمرینات در ایام تعطیلات مانند تعطیلات نوروزی و تعطیلات نیم فصل و پایان فصل و همینطور در مواقعی که به دلیل بروز مشکلات مختلف امکان تمرین در مجموعه های ورزشی نمی باشد، دو چندان می شود.

این روز ها نیز که مردم و ورزشکاران کشور عزیزمان ایران به مانند سایر جوامع و ورزشکاران سراسر دنیا در حال دست و پنجه نرم کردن و مباره با ویروس کرونا هستند، و امکان برگزاری تمرینات گروهی و حتی انجام تمرینات انفرادی در اماکن ورزشی و باشگاه ها وجود ندارد، می تواند با داشتن یک برنامه تمرینی حرفه ای تمرینات بدنسازی و تمرینات حفظ و نگهداری آمادگی جسمانی را در محیط منزل انجام داد.

برای دریافت اختصاصی برنامه تمرینات بدنسازی فوتبال در خانه با مربیان بدنساز ما در ارتباط باشید.

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. سلام
   منظورتون اینه که وارد مدرسه فوتبال بشید؟ یا برنامه مناسب برای این سن رو دریافت کنید و به صورت انفرادی تمرین کنید؟ لطفا با شماره های موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید یا هر سوالی و درخواستی که دارید واتساپ یا تلگرام با همکاران ما در ارتباط باشید.

    1. سلام دوست عزیز
     برای دریافت برنامه تمرینی اختصاصی در واتساپ با همکاران ما در ارتباط باشید.
     حتما جمله ” دریافت برنامه اختصاصی ” رو ذکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.