09108499640 futballtehran@gmail.com

بهترین مدرسه فوتبال تهران در غرب و شرق (آکادمی فوتبال)

فوتبال تهران آکادمی فوتبال بزرگسالان, مدرسه فوتبال, معرفی استعدادهای برتر بهترین مدرسه فوتبال تهران در غرب و شرق (آکادمی فوتبال)
بهترین مدرسه فوتبال تهران

آکادمی فوتبال بزرگسالان مدرسه فوتبال معرفی استعدادهای برتر

بهترین مدرسه فوتبال تهران در غرب و شرق (آکادمی فوتبال)

ب پشتیبان سایت

بهترین مدرسه فوتبال تهران در غرب و شرق شهر مطعلق به کدام باشگاه است؟ برترین و مجهزترین آکادمی فوتبال در استان تهران کدام آکادمی می باشد؟ در این مطلب قصد داریم چند تا از بهترین باشگاه های فوتبال تهران را که در یکی دو سال اخیر توجه ویژه به آموزش در مدرسه فوتبال و تیم های پایه داشته اند معرفی کنیم.


مدارس فوتبال محلی برای آموزش و یادگیری مفاهیم و مهارت های فوتبال می باشد، چه بازیکن مبتدی و تازه کار باشد و چه حرفه ای فرقی نمی کند، بازیکنان برای آموزش و ادامه آموزش خود به صورت مستمر نیازمند به روز کردن آموزش ها و تمرینات خود می باشند

برای اینکه کار شما در پیدا کردن بهترین و فعال ترین مدارس فوتبال سطح تهران راحت شود ما چندتا از بهترین مدارس فوتبال در غرب و شرق تهران را به شما معرفی می کنیم. آکادمی های فوتبالی که هرکدام در زمینه و رده سنی مختلفی فعالیت دارند برخی از این مراکز در تمام رده های سنی فعالیت دارند و برخی تنها در یک رنج سنی خاص بازیکن می پذیرند، برخی تنها بر آمادگی جسمانی کار می کنند و برخی دیگر در تمام زمینه های مورد نیاز برای بازیکنان راهنمای شما هستند.
در هر صورت چنان چه شما به فوتبال علاقمند باشید، با توجه به نیاز ، سطح و رنج سنی خود می توانید از یکی ازین مراکز آموزشی و تیم های فوتبال استفاده کنید.

باشگاه فرهنگی ورزشی پاس پایتخت

بهترین مدرسه فوتبال تهران

این باشگاه در غرب تهران فعالیت دارد و در چند سال گذشته جز بهترین و محبوب ترین مدارس فوتبال تهران بوده است، این را از تعداد مراجعه کنندگان برای ثبت نام در این باشگاه می توان فهمید. کلاس های آموزشی مدرسه فوتبال این باشگاه برای بازیکنان در رده های سنی مختلف از 5 سال تا زیر 14 سال و در تمامی روز های هفته برگزار می شود. در ترم تابستان که تعداد مراجعه کنندگان به این باشگاه افزایش می یابد کلاس ها در چند نوبت صبح و بعد از ظهر برنامه ریزی شده و برگزار می گردد.
این باشگاه در رده نونهالان ، نوجوانان و جوانان نیز فعالیت و جذب بازیکن دارد و در چند سال اخیر با برنامه ریزی صحیح و بهره گیری از مربیان با تجربه به یکی از قطب های فوتبال تهران، مخصوصا در منطقه غرب شهر تبدیل شده است.

باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم تهران

بهترین مدرسه فوتبال

باشگاه آرویونجم در تمامی رده های سنی فعالیت دارد، از مدرسه فوتبال گرفته تا تیم بزرگسالان،
این باشگاه صاحب امتیاز زمین نجم در جنت آباد می باشد و کلاس های آموزشی مدرسه فوتبال خود را در همین زمین برگزار می کند.
تیم مدیریتی جوان و با انگیزه این مجموعه و همچنین ایده ها و طرح های متفاوت آن ها نقطه قوت اصلی باشگاه آریونجم می باشد.
تیم های پایه این باشگاه در لیگ حوزه و لیگ دو استان تهران فعالیت دارند و تیم بزرگسالان آریونجم در مسابقات لیگ سه کشوری حضور دارد، حضور تیم بزرگسالان این باشگاه در مسابقات کشوری یکی دیگر از امتیازات ویژه این آریونجم به نسبت باشگاه های دیگر می باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی طلایی پوشان سپاهان

بهترین مدرسه فوتبال تهران

این باشگاه که تنها در زمینه آموزش بازیکنان زیر 17 سال فعالیت می کند با کسب مجوز از باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان تنها نماینده رسمی این باشگاه در تهران می باشد مدرسه فوتبال فعالیت می کند. برگزاری کلاس های آموزشی زیر نظر بهترین مربیان تهران ، برگزاری مسابقات و فستیوال های استانی و کشوری به میزبانی باشگاه طلایی پوشان سپاهان ، استعدادیابی و راهیابی بازیکنان برتر به تیم های پایه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.
باشگاه فرهنگی ورزشی طلایی پوشان سپاهان از معدود باشگاه هایی می باشد که همراه با فعالیت در بخش پسران برای بانوان نیز اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی فوتبال و فوتسال کرده است تا در این زمینه نیز یکی از برترین های پایتخت باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین نوین

بهترین مدرسه فوتبال تهران

باشگاه شاهین نوین که که از سال 85 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است در طی چند سال گذشته یکی از بهترین باشگاه ها بازیکن ساز تهران به حساب آمده است. این باشگاه تمرکز اصلی خود را بر روی پرورش بازیکن و معرفی آن ها به تیم ها مطرح کشور قرار داده است. آکادمی فوتبال شاهین نوین یکی از بهترین آکادمی های فوتبال تهران می باشد که در تمام رنج های سنی بازیکن می پذیرد. این باشگاه برای آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان خود هر سال در مسابقات یکی از لیگ های استانی شرکت می کند.
آکادمی دروازه بانی شاهین یکی دیگر از نقاط قوت این باشگاه می باشد که با برنامه ریزی تخصصی به آموزش و تمرین تخصصی برای علاقمندان به دروازه بانی می پردازد.

باشگاه فرهنگی ورزشی خلیج فارس

بهترین مدرسه فوتبال تهران

باشگاه خلیج فارس که در شرق تهران فعالیت می کند در سال تاسیس خود یعنی سال 1393 آن چنان قدرتمند آغاز به کار کرد که مورد تحسین اکثر رقیبان قرار گرفت، و از آن سال به بعد هر سال قدرتمند تر و بهتر نسبت به سال های پیشین خود در حال فعالیت می باشد تا جایی که بعد از گذشت 6 سال به قطب اصلی فوتبال در شرق تهران تبدیل شده است.
این باشگاه علاوه بر برگزاری کلاس های آموزشی برای بازیکنان مدرسه فوتبال اقدام به تیم داری در سه رده نونهالان ، نوجوانان و جوانان کرده است، تیم های رده نونهالان و نوجوانان این باشگاه در لیگ دو استان تهران و تیم جوانان در مسابقات حوزه حضور دارد.

, , , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.