09108499640 futballtehran@gmail.com

تست استعداد یابی در فوتبال برای کودکان و بزرگسالان در تهران

فوتبال تهران استعدادیابی, تست فوتبال تست استعداد یابی در فوتبال برای کودکان و بزرگسالان در تهران
تست استعداد یابی در فوتبال برای کودکان و بزرگسالان در تهران

استعدادیابی تست فوتبال

تست استعداد یابی در فوتبال برای کودکان و بزرگسالان در تهران

ب پشتیبان سایت

تست استعداد یابی در فوتبال به عنوان یک ورزش تیمی که نیازمند دقت و از خود گذشتگی، علاوه بر فنی بودن می باشد، در این باشگاه برای کودکان و بزرگسالان در تهران، و با نظارت مستقیم داوران با مدارک آسیایی برقرار است.

عزیزانی که با گذشت مدتی از بازی کردن و فعالیت در زمینه ی فوتبال و نگرفتن نتیجه ی مطلوب و مدنظر خود، دلسرد شده اند و گویی امید و انگیزه ی خود را از دست داده اند در این آگهی مخاطب ویژه ی ما هستند!

این افراد با فعالیت خود در زمینه ی فوتبال، چه فعالیت حرفه ای و بازی در لیگ های کشوری و استانی و چه با فعالیت مبتدی و ساده و بازی های دوستانه، یک سری توقعات و آرزو ها را در ذهن خود پرورش می دهند. اما این عزیزان باید بدانند، تنها داشتن آرزو و توقع کافی نیست، بلکه باید برای کار خود، یک هدف را به صورت مشخص دنبال کنند و در این مسیر از خود گذشتگی، صبر، حوصله و تلاش و تلاش و تلاش و هزار بار دیگر تلاش به کار بگیرد.

اما حقیقت این است که تمامی موارد ذکر شده باید توسط یک شخص استعداد یاب و مرتبط با این کار دیده شود، تا اهداف و تلاش شما بی ثمر نماند.

این باشگاه با متخصصان استعداد یاب فوتبال در پست های گلری، دفاع، هافبک و مهاجم به استعدادیابی از طریق تست فنی و حتی اخلاقی ورزشی می پردازد.

لازم به ذکر است که تست ها در تمامی رده ها ی خردسالان تا بزرگسالان بوده و در هر دو جنسیت خانم و آقا صورت می گیرد.

نکته ی آخر این که حتما پیش از ثبت نام و مراجعه ی حضوری از طریق تماس با مشاورین باشگاه از نحوه و تاریخ دقیق تست استعداد یابی در رده فوتبال مختص خود آگاه شوید.

, , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.