09108499640 futballtehran@gmail.com

تست باشگاه های فوتبال جوانان تهران برای فصل 98 و 99

فوتبال تهران دسته‌بندی نشده تست باشگاه های فوتبال جوانان تهران برای فصل 98 و 99
تست باشگاه های فوتبال جوانان تهران

دسته‌بندی نشده

تست باشگاه های فوتبال جوانان تهران برای فصل 98 و 99

ب پشتیبان سایت

تست باشگاه های فوتبال جوانان تهران برای فصل 98 و 99 تا اواخیر آذر ماه ادامه دارد، بازیکنان رده جوانان می توانند برای پذیرش و جذب شدن در باشگاه های استان تهران در این استعدادیابی شرکت کنند.

در تست گیری ها یکی از سوالاتی که گاها از بازیکنان پرسیده می شود در مورد رزومه و سابقه بازی آن ها در فصول گذشته است. درست است که داشتن رزومه خوب دلیل بر عالی بودن کیفیت بازی فرد نمی شود. و بسیاری از مربیان و استعدادیابان بیان می دارند که رزومه هیچ تاثیری در نحوه تست گیری و استعدادیابی ندارد ، ولی مطمئنا داشتن رزومه مناسب می تواند کمک های زیادی به بازیکنان در هنگام تست گیری داشته باشد.
حداقل کمکی که رزومه خوب می تواند به بازیکنان بکنید این است که مربی و استعدادیاب با دقت عمل و توجه بیشتری بازی بازیکن صاحب رزومه را زیر نظر می گیرد.

امروزه به حدی تعداد لیگ های مختلف فوتبال در سراسر کشور زیاد شده است و به حدی تعداد باشگاه های فعال در این لیگ ها زیاد است که بازیکنی نمی تواند بیان کند که به علت نبود امکانات و نبودن لیگ و تیم مناسب امکان بازی کردن را نداشته است.
بازیکنان که می خواهد فوتبال را در آینده به شکل حرفه ای دنبال کنند باید بدانند که از همین سنین پایه باید به فکر آینده خود باشند و تا جایی که امکان دارد و می توانند سعی کنند که در تیم ها و لیگ های معتبر زیر نظر هیات فوتبال بازی کنند. و سعی کنند از همان رده نونهالان و نوجوانان گرفته تا رده های بالاتر ( جوانان، امید ، بزرگسالان ) برای خود رزومه کسب کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در تست باشگاه های فوتبال جوانان تهران برای فصل 98 و 99 لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. سلام علی عزیز
   برای فوتبالیست شدن تنها آرزو کردن کافی نیست، باید حرفه ای تمرین کنی، زحمت بکشی و تا جایی که می تونی تلاش کنی

    1. سلام
     امسال برنامه تست گیری تیم ها یک بهم ریخته، لطفا درخواستتون رو از طریق راه های ارتباطی در صفحه تمای با ما مطرح کنید.

 1. سلام من یه بازیکن خوب هستم میخوام توی یه تیم خوب بازی کنم به من کمک کنید تا به تیم خوبی برای ادامه بازی کردن بدوم

  1. سلام، مشخصات فردی و رزومه بازیتون ( در صورت دارا بودن ) برای همکاران ما ارسال کنید، اگر در رده سنی شما تست گیری داشته باشیم حتما با هاتون هماهنگ میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.