09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان در تهران

فوتبال تهران تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان در تهران

تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان در تهران

ب پشتیبان سایت

تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان در تهران: باشگاه فرهنگی ورزشی طلایی پوشان سپاهان با گسترده تر کردن وسعت فعالیت خود از اوایل تیر ماه به طور رسمی فعالیت خود را در تهران با تاسیس مدرسه فوتبال و شرکت تیم های رده پایه در لیگ های مختلف تهران آغاز کرده است.

وظیه اصلی این باشگاه استعدادیابی و معرفی بازیکنان با کیفیت به باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان می باشد.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان یکی از پر افتخار ترین و ریشه دار ترین تیم های ایران می باشد، که همیشه با کسب عناوین و افتخارات مختلف در در سطح کشور و لیگ آسیا از پرچم داران فوتبال کشور بوده است.
افتخارات و موفقیت های سپاهان در دو دهه گذشته باعث افزایش محبوبیت این باشگاه نه تنها در اصفهان بلکه در سراسر کشور شده است.
بازی کردن برای این تیم رویای اکثر فوتبال دوستان می باشد. فعالیت های آموزشی و استعدادیابی این باشگاه نیز در چند سال اخیر دارای رشد چشم گیری بوده است، که این موضوع یکی دیگر از دلایل در اولویت قرار گرفتن این باشگاه برای علاقمندان به فوتبال می باشد.

تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان

استعدادیابی و کشف بازیکن یه امر حیاتی برای فوتبال باشگاهی و ملی می باشد. درواقع ادامه حیات هر باشگاهی به این امر مهم وابسته است. از همین رو باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نقاط مختلف کشور دست به فعالیت در این زمینه زده است.
باشگاه طلایی پوشان سپاهان مسئولیت این امر مهم در تهران را بر عهده گرفته است. این باشگاه با فراهم آوردن بستری مناسب به پایگاه آموزشی و استعدادیابی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در تهران مبدل شده است.

بازیکنان و علاقمندان که آرزوی پیوستن به مجموعه بزرگ سپاهان را دارند برای شرکت در تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان و همچنین ثبت نام در مدرسه فوتبال و آکادمی های آموزشی این باشگاه می توانند با انجام هماهنگی اولیه اقدام کنند.

تست فوتبال باشگاه طلایی پوشان سپاهان
  • آگوست 10, 2019