09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتبال بزرگسالان 98-99 تهران

فوتبال تهران آکادمی فوتبال بزرگسالان, تست فوتبال تست فوتبال بزرگسالان 98-99 تهران
تست فوتبال بزرگسالان

آکادمی فوتبال بزرگسالان تست فوتبال

تست فوتبال بزرگسالان 98-99 تهران

ب پشتیبان سایت

تست فوتبال بزرگسالان 98-99 تهران : جذب بازیکن فوتبال جوانان، امید و بزرگسال برای فصل پیش رو در باشگاه شاهین نوین تهران آغاز شد. استعدادیابی و تست گیری این باشگاه از بین جوانان با استعداد سرتا سر کشور انجام می شود.

باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین نوین از باشگاه های بازیکن پرور استان تهران برای تیم بزرگسالان خود که در فصل پیش رو در مسابقات لیگ دو استان تهران شرکت خواهد کرد، تست گیری های خود را آغاز کرده است. و قصد دارد از طریق این تست گیری ها تعدادی بازیکن به تیم خود اضافه کند.

لازم به ذکر است که شاکله اصلی تیم بزرگسالان این باشگاه از بازیکنان مستعدی که در آکادمی فوتبال شاهین نوین و آکادمی دروازه بانی شاهین نوین فعالیت می کنند انتخاب می شوند و تنها تعدادی بازیکن در پست هایی که بازیکنان آکادمی پاسخ گوی نیاز مربی نباشند از طریق تست گیری جذب باشگاه می شوند. چرا که همواره هدف این باشگاه رشد و پیشرفت بازیکنان آکادمی خود بوده است. به همین دلیل است که باشگاه انتخاب این بازیکنان را برای تیم بزرگسال خود در اولویت قرار می دهد.

لطفا جهت کسب اخبار و اطلاعات دقیق از محل و زمان برگزاری تست فوتبال بزرگسالان 98-99 این باشکاه به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و از طریق راه های ارتباطی به همکاران ما تماس بگیرید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.