09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتبال جوانان و امید باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم تهران (98-99)

فوتبال تهران تست فوتبال تست فوتبال جوانان و امید باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم تهران (98-99)
تست فوتبال جوانان و امید

تست فوتبال

تست فوتبال جوانان و امید باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم تهران (98-99)

ب پشتیبان سایت

تست فوتبال جوانان و امید باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم تهران برای شرکت در مسابقات فصل 98 و 99 لیگ استان تهران و حوزه در روز های زوج هر هفته برگزار می شوند. علاقمندان با هماهنگی و بعد از انجام ثبت نام اولیه می توانند بخت خود را برای به عضویت درآمدن در این باشگاه حرفه ای بیازمایند.

تیم های رده سنی جوانان و امید باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم که در سال های اخیر یکی از فعال ترین باشگاه های تهرانی بوده است با صلاح دید کادرفنی و کادر مدیریتی این باشگاه امسال در لیگ حوزه شرکت می کند. تا با حضور مقتدرانه در این لیگ بتوانند پشتوانه تیم بزرگسالان این باشگاه باشند.

به گفته آقای نوید سیاح پور مدیرعامل باشگاه، تیم بزرگسالان آریونجم تا به اینجای فصل وضعیت خوبی دارد و یکی از تیم هایی می باشد که برای صعود به دور بعد شانس بالایی دارد. همچنین سیاح پور اضافه کرد که در ادامه مسابقات بزرگسالان روی کمک نیروی جوانی بازیکنان امید نیز حساب ویژه ای باز خواهیم کرد.

لازم به ذکر است که تیم بزرگسالان آریونجم در لیگ سه کشور حضور دارد و یکی از شانس های اصلی برای صعود به دور بعد می باشد. این تیم تعداد 10 بازیکن رده امید را برای تیم بزرگسالان سهمیه می کند.

برای شرکت در تست فوتبال جوانان و امید باشگاه آریونجم می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.