09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتبال سال 98 لیگ کشوری غرب تهران

فوتبال تهران تست فوتبال تست فوتبال سال 98 لیگ کشوری غرب تهران
باشگاه فرهنگی ورزشی آریونجم تهران

تست فوتبال

تست فوتبال سال 98 لیگ کشوری غرب تهران

ب پشتیبان سایت

تست فوتبال سال 98 لیگ های کشوری از جمله لیگ برتر، لیگ یک، دو و سه همان طور که مستحضر هستید از چندی پیش آغاز شده است. این باشگاه لیگ سه غرب تهران هم اکنون به ثبت نام تست مشغول است.

این تست گیری ها و به اصطلاح استعداد یابی ها معمولا در لیگ های کشوری با هدف و با منظور جذب بازیکنان خود برای فصل پیش رو صورت می گیرد.

احتمالا شما عزیزانی که هم اکنون در حال مطالعه ی این مطلب می باشید جزو افرادی هستید که علاقه ی زیادی به فوتبال دارید و فوتبال لیگ برتر را نیز به صورت جدی دنبال می کنید. پس قطعا از پایان فصل نقل و انتقالات لیگ برتر آگاهی دارید و می دانید این پرونده چند روزی هست که بسته شده است.

همانند لیگ برتر، دیگر لیگ های کشوری از جمله لیگ سه کشور از محدودیت زمانی برای نقل و انتقال و جذب بازیکن فوتبال خود برخوردار است؛ و هر باشگاه قادر به جذب تعداد معین و محدودی بازیکن در تیم خود می باشد.

این باشگاه نیز با نزدیکی به روز های پایانی نقل و انتقالات، با تمام توان خود و با دقت و ریز بینی کارشناسان خود، بدون اتلاف وقت به تست گیری فنی و تکنیکی؛ و در ادامه به جذب بازیکنان مستعد می پردازد.

افرادی که یقین دارند می توانند در تست فوتبال سال 98 لیگ کشوری غرب تهران شرکت کنند، همین حالا می توانند با ما تماس بگیرند.

پاسخگویی به سوالات و مشاوره توسط متخصصین باشگاه به صورت 24 ساعته (شبانه روزی) انجام می شود.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.