09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتبال لیگ دو و لیگ کشوری در تهران ( 98-99 )

فوتبال تهران تست فوتبال تست فوتبال لیگ دو و لیگ کشوری در تهران ( 98-99 )
تست فوتبال لیگ دو و لیگ کشوری در تهران ( 98-99 )

تست فوتبال

تست فوتبال لیگ دو و لیگ کشوری در تهران ( 98-99 )

ب پشتیبان سایت

تست فوتبال لیگ دو و لیگ کشوری با آغاز فصل نقل و انتقالات فصل 98-99 با افزایش استقبال قابل توجهی همراه بوده است. این باشگاه نیز در تهران به تست فوتبال می پردازد.

تست فوتبال ویژه، مختص روزهای پایانی تست گیری می باشد؛ و با توجه به نزدیکی به روزهای پایانی این فصل نقل و انتقالات، این تست فوتبال ویژه آغاز شده است.

شرایط منحصر به فرد این روز های تست گیری در این باشگاه بدین صورت است که تمامی فوتبالیست های حرفه ای، نیمه حرفه ای و مبتدی و حتی علاقمندان به فوتبال می توانند در این تست ها شرکت کنند.

*توجه داشته باشید داشتن رزومه الزامی نیست، اما به عنوان یک امتیاز و پوئن مثبت محسوب می شود.

*لطفا توجه کنید، تمام روز های تست گیری پر مخاطب بوده است، اما با توجه به این که این روز ها روز های پایانی تست گیری است، با استقبال بسیار بیش تری مواجه هستند، پس برای ثبت نام و حضور در تست، به هیچ عنوان وقت تلف نکنید.

با توجه به اینکه در بیش تر مناطق کشور عاشقان فوتبال حضور دارند، این باشگاه از سراسر کشور، به تست گیری مشغول است، و در حقیقت هیچ گونه محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. قاعدتا ساکنین تهران و اطراف تهران، از لحاظ نزدیکی به باشگاه راه راحت تری را پیش رو دارند.

این مجموعه با جذب اکثر بازیکنان خود از طریق همین تست فوتبال به موفقیت های بسیاری دست یافته است و با حمایت و حضور شما عزیزان نیز این مسیر را ادامه خواهد داد.

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان در خصوص نحوه ثبت نام و شرکت در تست فوتبال لیگ دو و دیگر لیگ ها با مشاوران مجموعه ارتباط برقرار کنند.

, , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.