09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتبال نونهالان لیگ دو استان تهران برای فصل 98

فوتبال تهران استعدادیابی, تست فوتبال تست فوتبال نونهالان لیگ دو استان تهران برای فصل 98
تست فوتبال نونهالان لیگ دو

استعدادیابی تست فوتبال

تست فوتبال نونهالان لیگ دو استان تهران برای فصل 98

ب پشتیبان سایت

تست فوتبال نونهالان لیگ دو استان تهران برای فصل 98 از آخرین شانس های بازیکنان نونهال برای پیوستن به یک باشگاه حرفه ای و حضور در مسابقات رسمی یک لیگ معتبر می باشد.

تمرین کردن است که یک بازیکن با استعداد را به اوج آمادگی می رساند، و هرچه این تمرینات منظم تر، حرفه ای تر و با برنامه تر باشد طبیعتا این امر بهتر صورت می گیرد، و همچنین زمان رسیدن به اوج آمادگی با برنامه ریزی درست بسیار سریع تر می باشد. تمرین کردن با برنامه ریزی غلط و نامناسب نه تنها ممکن است زمان رسیدن به هدف را عقب بیندازد، حتی ممکن بازیکنان را از این هدف دور کند.
بنابرین پیشنهاد می شود بازیکنان با یک مربی و یا یک مجموعه تخصصی که دانش و تجربه این کار را دارند همکاری کنند.
باشگاه های فوتبالی هستند که به صورت تخصصی سالهاست اقدام به این مهم کرده اند، این باشگاه ها سالانه در لیگ های مختلف استانی و کشوری شرکت می کنند، تا بازیکنان بتواند در غالب مسابقات حرفه ای نیز تجربیات لازم و حیاتی را کسب کنند.

رده سنی نونهالان به علت تجربه کم و سن و سال کمی که دارند. باید تمام سعی خود را بکنند که عضو یک باشگاه حرفه ای شوند، و طبق برنامه های آن باشگاه عمل کنند.
با توجه با پایان یافتن عضو گیری باشگاه های آسیاویژن و لیگ یک، بهترین انتخاب برای بازیکنان در این موقع سال تیم های لیگ دو می باشد
برای شرکت در تست فوتبال نونهالان لیگ دو استان تهران به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید و هماهنگی های لازم را به عمل آورید

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.