09108499640 futballtehran@gmail.com

تست فوتسال بانوان در تهران ( تست و کلاس آموزش)

فوتبال تهران تست فوتبال, فوتبال بانوان, ورزش بانوان تست فوتسال بانوان در تهران ( تست و کلاس آموزش)
تست فوتسال بانوان در تهران

تست فوتبال فوتبال بانوان ورزش بانوان

تست فوتسال بانوان در تهران ( تست و کلاس آموزش)

ب پشتیبان سایت

تست فوتسال بانوان در تهران : پذیرش و جذب بازیکن فوتسال از بین دختران فوتسالیست تهرانی به منظور پیوستن بازیکنان حرفه ای به تیم و شرکت در کلاس آموزش فوتبال و فوتسال برای بازیکنان مبتدی انجام می شود.

احتمالا هر دختری در هر جای دنیا بخواهد فوتسال یا فوتبال را آغاز کند اگر در سنین کودکی باشد که با رویا های کودکان خود پا به این مسیر خواهد گذاشت، و اگر مقدار سن آن بیشتر باشد اولین سوالی که برای او پیش خواهد آمد این است که آیا می توانم به مانند بازیکنان بزرگ دنیا من نیز موفق شوم؟ و حتی گاها بازیکنان بزرگ را برای خود به عنوان یک رقیب و قول تصور می کنند، رقبایی که قوی هستند و امکانات و پیشینه عالی برای خود در اختیار دارند. بازیکنان دائما این سوال را از خود می پرسند که چگونه می توانم من نیز به مانند این بازیکنان پیشرفت کنم و سهمی از ورزش بانوان داشته باشم؟ آیا اصلا امکان پذیر می باشد؟

باید بدانیم که اگر اکنون این بازیکنان در کشور و تیم خود حرف اول را می زنند به یک باره به این جایگاه نرسیده اند و ثمره سال ها زحمت و تلاش مستمر می باشد.
شما نیز اگر می خواهید در آینده سهمی از موفقیت های ورزشی داشته باشید هم اکنون باید شروع کنید، شک نکنید که در صورت دارا بودن استعداد اولیه برای فوتبال و فوتسال با تلاش و پشت کار می توانید به موفقیت های مختلف در این عرصه دست یابید.

برای این کار اگر بازیکن حرفه ای هستید می توانید در تست های مختلف شرکت کنید و اگر حرفه ای نیستید و نیاز به تمرین و آموزش دارید می توانید در کلاس های آموزشی فوتسال و فوتبال شرکت کنید تا میزان مهارت خود را افزایش داده و روز به روز حرفه ای تر شوید.

جهت شرکت در تست فوتسال بانوان در تهران و همچنین شرکت در کلاس های آموزشی فوتبال و فوتسال با همکاران ما در ارتباط باشید

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.