09108499640 futballtehran@gmail.com

تست و استعدادیابی دروازه بانی فوتبال در تهران 98-99

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی, استعدادیابی, تست دروازه بانی فوتبال تست و استعدادیابی دروازه بانی فوتبال در تهران 98-99
تست و استعدادیابی دروازه بانی فوتبال

آکادمی دروازه بانی استعدادیابی تست دروازه بانی فوتبال

تست و استعدادیابی دروازه بانی فوتبال در تهران 98-99

ب پشتیبان سایت

تست و استعدادیابی دروازه بانی فوتبال در تهران برای فصل 98 و 99 در تمامی رده های سنی انجام می شود، بازیکنانی که استعداد خود را در پست گلری می بینند می توانند از این فرصت به نحوه احسنت استفاده کنند.

این استعدادیابی که زیر نظر برجسته ترین مربیان و استعدادیابان فوتبال کشور انجام می شود. این امکان را به دروازه بانان می دهد تا در یک تست کاملا تخصصی زیر نظر مربیان تخصصی دروازه بانی استعداد ها و توانایی های خود را به معرض نمایش بگذارند.
همچنین برای بازیکنانی که هنوز پست تخصصی خود را پیدا نکرده این امکان را فراهم می کند تا با شرکت در این طرح استعدادیابی، میزان استعداد خود را در پست دوازه بانی بسنجند و با کسب مشاوره از مربیان متخصص به این بهترین نتیجه در مورد پست تخصصی خود دست یابند.

بعد از تست گیری و انجام استعدادیابی با توجه به میزان استعداد و آمادگی دروازه بانان باشگاه ها و آکادمی های تخصصی دروازه بانی به آن ها پیشنهاد می شود، که بازیکنان می توانند در صورت تمایل و همچنین مبنی بر قبولی در تست باشگاه ها و آکادمی های معرفی شده وارد آن باشگاه ها بشوند و به صورت حرفه ای تر و با برنامه تر نسبت به گذشته به ادامه فعالیت های ورزشی خود بپردازند.

ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.