09108499640 futballtehran@gmail.com

تست کوپر در فوتبال و تاثیر آن بر انتخاب و جذب بازیکنان

فوتبال تهران آمادگی جسمانی, مطالب و تمرینات آموزشی تست کوپر در فوتبال و تاثیر آن بر انتخاب و جذب بازیکنان
تست کوپر در فوتبال

آمادگی جسمانی مطالب و تمرینات آموزشی

تست کوپر در فوتبال و تاثیر آن بر انتخاب و جذب بازیکنان

ب پشتیبان سایت

تست کوپر در فوتبال به چه صورت برگزار می شود ؟ موفقیت در این تست چه تاثیری بر انتخاب و جذب بازیکنان فوتبال در هنگام تست های فنی باشگاه ها دارد ؟

یکی از تست هایی که برخی از مربیان برای سنجش وضعیت قلبی عروقی و میزان توان هوازی بازیکنان تستی از آن استفاده می کنند ، تست کوپر است.
نحوه انجام این تست بدین گونه است که بازیکنان در یک محیط مناسب برای دویدن مثلا سالن ، پیست دو میدانی و یا زمین چمن فوتبال قرار می گیرند و با دستور شروع مربی شروع به دویدن می کنند. مدت زمان انجام این تست 12 دقیقه می باشد. بازیکنان باید تمام سعی خود را بکنند که که در این زمان مشخص ( 12 دقیقه ) بیشتر مسافتی را که می توانند طی کنند.
سپس مسافت طی شده را با توجه به نوع جنسیت بازیکن و همینطور سن بازیکن با جدول زیر مقایسه کرده و میزان توانایی بازیکن از نظر توان هوازی مشخص می شود.

تست کوپر در فوتبال

البته مربیان اندکی در هنگام تست گیری و انتخاب بازیکن برای تیمشان از تست کوپر در فوتبال و تمرینات استفاده می کنند. درواقع میزان آمادگی جسمانی بازیکنان در هنگام تست مورد توجه قرار می گیرد ولی توجه اصلی مربیان به کیفیت فنی بازیمنان است تا میزان آمادگی بدنی آنها

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.