09108499640 futballtehran@gmail.com

تست گیری فوتبال بزرگسالان تهران 98-99 ( لیگ سه کشور )

فوتبال تهران تست فوتبال, لیگ کشوری تست گیری فوتبال بزرگسالان تهران 98-99 ( لیگ سه کشور )
تست گیری فوتبال بزرگسالان تهران 98

تست فوتبال لیگ کشوری

تست گیری فوتبال بزرگسالان تهران 98-99 ( لیگ سه کشور )

ب پشتیبان سایت

تست گیری فوتبال بزرگسالان تهران 98-99 (دسته سه کشور): جذب بازیکن فوتبال بزرگسالان لیگ سه کشور و تعدادی بازیکن رده امید به عنوان سهمیه بزرگسالان دسته سه کشوری با برگزاری تست فنی زیر نظر باشگاه فرهنگی ورزشی آربونجم انجام می شود.

تیم بزرگسالان الف باشگاه آریونجم حاضر در لیگ سه کشور مرحله اول چهارشنبه همین هفته آخرین مرحله تست گیری نیم فصل خود را برگزار می کند. بازیکنانی که شرایط شرکت در تست لیگ سه را دارند می توانند در آخرین مرحله این تست گیری شرکت کنند.
همچنین بازیکنان رده امید نیز می توانند شانس خود را برای پیوستن به تیم امید آریونجم در لیگ دو استان تهران امتحان کنند، تا در صورت نشان دادن قابلیت ها و توانایی ها خود از آن ها به عنوان سهمیه در تیم بزرگسالان نیز استفاده شود. ( هر تیم بزرگسال حاضر در لیک سه کشور مجاز به استفاده از ده بازیکن سهمیه امید می باشد )

بازیکنان جوانان نیز که از فیزیک بدنی و آمادگی جسمانی خوبی برخوردار باشند نیز می توانند به عنوان سهمیه در این تست گیری شرکت کنند، البته این بازیکنان ابتدا باید در تست تیم جوانان شرکت کنند و بعد از تایید مربی رده جوانان می توانند در تست تیم بزرگسالان نیز شرکت کنند.

هماهنگی تست گیری فوتبال بزرگسالان تهران 98

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.