09108499640 futballtehran@gmail.com

تست یابی فوتبال دسته یک تهران در کشور سال 98

فوتبال تهران تست فوتبال تست یابی فوتبال دسته یک تهران در کشور سال 98
تست یابی فوتبال دسته یک تهران در کشور سال 98

تست فوتبال

تست یابی فوتبال دسته یک تهران در کشور سال 98

ب پشتیبان سایت

تست یابی فوتبال دسته یک تهران در کشور، از اولین انتخاب های مناسب پیش روی فوتبالیست هایی است که قصد دارند، خود را در فوتبال حرفه ای مطرح کنند. ابتدای سال 98 تا کنون، این مجموعه آغاز به تست فوتبال نمود!

اولین انتخاب برای تست فوتبال یعنی چه؟ فوتبالیست های چه مناطق و چه استان هایی از کشور می توانند در این تست ها شرکت کنند؟ هزینه ی حضور در تست ها به چه صورت است؟

بسیاری از فوتبالیست ها ویژگی های فوق العاده ای دارند، توانایی هایی نظیر فوتبالیست های بزرگ و موفق؛ که تا کنون موفق به نشان دادن این ها نشده اند، و در نتیجه در فوتبال حرفه ای قابل استفاده نبوده اند.

یکی از این استعداد ها و بازیکنان که بسیار نقشی مهم و حیاتی خواهد داشت، دروازه بانی خواهد بود، که تنها، شخص متخصص می تواند این تست ها را به نحو احسن برگزار کند.

منظور از این که تست در این لیگ ها می تواند جزو اولین انتخاب ها می باشد، این است که لیگ های استانی با توجه به این که از سطح بالایی برخوردار می باشند، اما نه در حد لیگ های کشوری، از سخت گیری های کم تری به نسبت لیگ های کشوری برخوردارند و فرد ساده تر می تواند در این تست ها قبول شود؛ پس گزینه ی مناسبی می باشد.

و اما این تست ها مختص چه کسانی است؟! و از چه استان هایی می توان برای این تست ها به باشگاه مراجعه کرد؟! در این خصوص باید گفت این تست ها هیچ گونه محدودیت سنی، مکان و … ندارد و تمامی علامندان در یکایک استان های ایران می توانند برای شرکت در تست ها همین الان با ما تماس بگیرند!

و در آخر برای ثبت نام و شرکت در تست یابی فوتبال این مجموعه هیچ هزینه ای از شما گرفته نخواهد شد، لذا از نظر هزینه هم می توانید خیالی آسوده داشته باشید!

, , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.