09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام ترم زمستانه مدرسه فوتبال دخترانه در تهران

فوتبال تهران فوتبال بانوان, فوتسال بانوان, ورزش بانوان ثبت نام ترم زمستانه مدرسه فوتبال دخترانه در تهران
ثبت نام ترم زمستانه

فوتبال بانوان فوتسال بانوان ورزش بانوان

ثبت نام ترم زمستانه مدرسه فوتبال دخترانه در تهران

ب پشتیبان سایت

ثبت نام ترم زمستانه مدرسه فوتبال دخترانه در تهران از هم اکنون برای شرکت در کلاس های آموزش فوتبال و فوتسال مخصوص بانوان انجام می شود.

دختران سخت کوش فوتبالیست و فوتسالیست که در تمامی شرایط جوی و آب و هوایی دست بردار تمرین کردن نیستند و با پشتوانه حمایت های خانواده و اراده قوی خود مصمم به ادامه تمرینات خود هستند می توانند درکلاس های ترم زمستانه ثبت نام کنند.

متاسفانه این روز ها ورزش کردن به صورت حرفه ای و حتی ورزش همگانی در بین دختران جامعه فراگیر نیست و با وجود پیشرفت های خوب در زمینه های مختلف ورزش بانوان، تنها تعداد خاصی از بانوان در این مسیر حرکت می کنند و بسیاری از دختران ما با ورزش بیگانه هستند.

ورزش کردن و ورزشکار شدن تنها برای رسیدن به مراتب بالا در ورزش نیست، حتی تنها برای رسیدن به سلامتی هم نیست، ورزش و ورزشکار بودن یک سبک و روش خاص از زندگی است، شاید بتوان گفت بهترین سبک برای زندگی جوانان ما، چیزی دختران و پسران جامعه ما آن را گم کرده اند و به شدت نیازمند آن می باشد.
راه و روشی از زندگی که آنقدر سرگرم آن شوند و از آن لذت ببرند که دیگر فرصتی برای رفتن به مسیر های دیگر و گاها مسیر های اشتباه را نداشته باشند.

قطعا والدین بیشترین مسئولیت را در هدایت فرزندان خود به مسیر صحیح زندگی دارد، پدر ها و مادر ها باید بداند که فرزندان آن ها بالاخره برای زندگی خود روشی را پیش خواهند گرفت و اگر با فعالیت های سالم مانند ورزش کردن سرگرم نشوند قطعا به دنبال سرگرمی های دیگری خواهند رفت، این سرگرمی ها می تواند گاها باعث جهت گیری آن ها به سمت مسیر های اشتباه و مشکل ساز بشود.
طبیعتا بهترین زمان برای آشنایی فرزندان با ورزش و سوق دادن آن ها به این سبک از زندگی در سنین کودکی می باشد.
والدین باید توجه داشته باشند که به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی با ورزش کردن فرزندان خود ممانت نکنند و همواره حامی و پشتوامه آن ها در این مسیر باشند.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.