09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام ترم پاییزه مدرسه فوتبال دختران در تهران

فوتبال تهران ورزش بانوان ثبت نام ترم پاییزه مدرسه فوتبال دختران در تهران
ثبت نام ترم پاییزه مدرسه فوتبال دختران

ورزش بانوان

ثبت نام ترم پاییزه مدرسه فوتبال دختران در تهران

ب پشتیبان سایت

ثبت نام ترم پاییزه مدرسه فوتبال دختران در تهران آغاز شد. دختران علاقمند به فوتبال و فوتسال و همچنین اولیا محترم می توانند برای ثبت نام به دفتر باشگاه مراجعه فرمایند.

کمبود مدرسه فوتبال و کلاس های آموزشی همیشه برای دختران یک معضل بزرگ بوده و هست، این مشکل در فصل مدارس بیشتر به نسبت تابستان به چشم می آید چرا که خیلی از باشگاه ها و مجموعه های ورزشی تنها در فصل تابستان به برگزاری این کلاس ها می پردازند و در دیگر فصول سال فعالیتی در این زمینه ندارند.
همین برگزاری کلاس های آموزشی به صورت فصلی خود یک مشکل دیگر بر مشکلات قبلی می افزاید. این کار باعث از بین رفتن میزان علاقه و انگیزه بازیکنان به فوتبال و فوتسال می شود. چرا که بازیکن می بیند باشگاهی که تا کنون پشتوانه او بوده است به یکبار فعالیت خود را متوقف می کند.

مجموعه ما با اعتقاد راسخ به این موضوع که نباید هیچ تبعیضی بین ورزش بانوان و آقایان وجود داشته باشد. با برنامه ریزی ای منظم و چندین ساله سعی در برطرف کردن این مشکل را دارد. و برای اولین قدم در این مسیر ما تصمیم به برگزاری کلاس های آموزشی فوتبال و فوتسال و همینطور رشته های دیگر به طور منظم و مرتب در کل فصول سال گرفته ایم.

لطفا شما نیز با اطلاع رسانی و معرفی ما به دختران علاقمند به فوتبال و فوتسال به یاری ما بپیوندید. جهت ثبت نام ترم پاییزه مدرسه فوتبال دختران می توانید با انجام هماهنگی به صورت حضوری به دفتر باشگاه مراجعه فرمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *