09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام تست فوتبال آنلاین بزرگسالان و امید تهران

فوتبال تهران تست فوتبال ثبت نام تست فوتبال آنلاین بزرگسالان و امید تهران
ثبت نام تست فوتبال آنلاین بزرگسالان و امید تهران

تست فوتبال

ثبت نام تست فوتبال آنلاین بزرگسالان و امید تهران

ب پشتیبان سایت

ثبت نام تست فوتبال آنلاین از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. می توانید جهت شرکت در تست فوتبال بزرگسالان و امید تهران به صورت اینترنتی ثبت نام کنید.

ثبت نام تست فوتبال به صورت آنلاین مزایای بسیار زیادی دارد. از جمله این مزایا می توان به عدم اتلاف وقت جهت ثبت نام حضوری اشاره داشت.

دیگر مزایای این گونه ثبت نام ها برای رده ی بزرگسالان و امید که اغلب با استقبال بی نطیری رو به رو ست، وارد شدن نام شما در لیست افراد ویژه است. و حتی در صورت پر شدن ظرفیت به دلیل بودن اولویت با ثبت نامی های اینترنتی، تست فوتبال از شما عزیزان گرفته خواهد شد.

علاقمندانی که تا کنون به محل برگزاری هیچ یک از تست های این باشگاه مراجعه نکرده اند و برای اولین بار تصمیم به شرکت در تست های فوتبال دارند؛ لطفا برای ثبت نام اینترتی در اولین فرصت اقدام کنند.

در صورتی که تمایل دارید پیش از حضور در محل تست گیری، در خصوص مکان، زمان و دیگر سوالات مربوط با مشاوران باشگاه از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید؛ با ما تماس بگیرید.

دیگر راه های ارتباطی و صفحات موجود در فضای مجازی از جمله صفحه ی رسمی اینستاگرام، تلگرام و واتس آپ با کلیک روی هر گزینه قابل دسترسی می باشد.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.