09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام دوره های آموزش فوتبال به صورت خصوصی در تهران ( پاییز و زمستان 99)

فوتبال تهران آموزش خصوصی فوتبال ثبت نام دوره های آموزش فوتبال به صورت خصوصی در تهران ( پاییز و زمستان 99)
ثبت نام دوره های آموزش فوتبال به صورت خصوصی در سراسر تهران

آموزش خصوصی فوتبال

ثبت نام دوره های آموزش فوتبال به صورت خصوصی در تهران ( پاییز و زمستان 99)

ب پشتیبان سایت

ثبت نام دوره های آموزش فوتبال به صورت خصوصی و برگزاری در سراسر تهران با پشتیبانی و فعالیت های مستمر و مداوم مجموعه فوتبال تهران!( پاییز و زمستان 99)

در صورتی که برای حرفه ای شدن و در نهایت موفق شدن در مسیری خاص و هدفی معین جدی هستید؛ می بایستی بهای آن را هم پرداخت کنید!

درست است که موفقیت در رشته های ورزشی یک پیش نیاز طلب می کند و آن هم استعداد و توانایی ذاتی است!

اما باید توجه داشته باشید این استعداد ذاتی تضمین کننده موفقیت نیست! بلکه چیزی که موفقیت شما را تضمین می کند، آموزش های مفید و صحیح و تمرین است و تمرین و تمرین و نه چیز دیگر!

چه بسیار انسان هایی را می توان نام برد و حتی به سراغ آنان رفت که از توانایی های منحصر به فرد برخوردار بوده اند، اما هرگز به موفقیتی دست نیافته اند و دلیل آن تنها یک چیز بوده است؛ تحت آموزش مناسب نبودن و البته عدم تلاش!

مجموعه فوتبال تهران با اهداف متعددی که بزرگ ترین و مهم ترین آن کمک به فوتبال این مرز و بوم است، در تمامی دوازده ماه سال و بدون وقفه دوره های تخصصی آموزش و تمرین فوتبال را به صورت خصوصی برگزار می کند.

توجه شما را به این نکته جلب می کنیم که برای تمامی رده های سنی( از3 سال تا 25 سال) ؛ امکان برگزاری و رزرو آموزش و تمرین خصوصی( تک نفره ) با بهترین مربیان وجود داشته و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد!

برای” ثبت نام دوره های آموزش فوتبال به صورت خصوصی در تهران ( پاییز و زمستان 99) “همین حالا عبارت ذکر شده را به واتس اپ موجود در قسمت تماس با ما ارسال کنید.

……………………………………………………………………

کیف و کوله های ورزشی خود را با پایین ترین قیمت و بالا ترین کیفیت از این جا خریداری کنید!

, , , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له


    Fatal error: Allowed memory size of 293601280 bytes exhausted (tried to allocate 65017728 bytes) in /home/futballt/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php on line 195