09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران ترم زمستانه

فوتبال تهران مدرسه فوتبال, مدرسه فوتبال پرسپولیس ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران ترم زمستانه
ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس

مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال پرسپولیس

ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران ترم زمستانه

ب پشتیبان سایت

ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران برای ترم زمستانه آغاز شد. علاقمندان به حضور در کلاس های آموزش فوتبال آکادمی پرسپولیس برای فصل پاییز و زمستان هر چه سریع تر دست به کار شوند. پذیرش با ظرفیت محدود صورت می پذیرد.

اگر فوتبالیست حرفه ای هستید و می خواهید در آینده به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید، اگر بازیکنی هستید که هیچ چیزی شما را از رسیدن به هدف تان دور نمی کند، اگر بازیکنی هستید که تحت هیچ شرایط حاضر به عقب نشینی نیستید، اگر به دنبال یک مدرسه فوتبال و آکادمی حرفه ای هستید تا به صورت چهار فصل و در تمامی فصول سال با آن آکادمی به صورت حرفه ای تمرین کنید، می توانید به خانواده بزرگ پرسپولیس بپیوندید تا از گستردگی برنامه ها و تنوع تمرینات حرفه ای که در اختیار شما قرار می دهند بهره مند شوید.
می توانید به ازای هر جلسه تمرین آموزه های خود را افزایش دهید و تغییرات مثبت و پیشرفت را روز به روز در خود احساس کنید.

لازم به ذکر است که این کلاس ها برای بازیکنان 6 تا 17 سال برگزار می شود. لذا تنها بازیکنان این رنج سنی می توانند در دوره های آموزشی این مدرسه فوتبال شرکت کنند.

برای ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: uodiyala
  2. بازتاب: sagame
  3. بازتاب: kardinal stick
  4. When I originally commented I clicked the -Notify me when new surveys are added- checkbox and now each time a comment is added I receive four emails with similar comment. Could there be by any means you possibly can eliminate me from that service? Thanks!

  5. بازتاب: ufaslot
  6. بازتاب: nova88

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.