09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام مدرسه فوتسال دخترانه غرب تهران (کلاس آموزشی ترم پاییز)

فوتبال تهران فوتسال بانوان, ورزش بانوان ثبت نام مدرسه فوتسال دخترانه غرب تهران (کلاس آموزشی ترم پاییز)
ثبت نام مدرسه فوتسال دخترانه

فوتسال بانوان ورزش بانوان

ثبت نام مدرسه فوتسال دخترانه غرب تهران (کلاس آموزشی ترم پاییز)

ب پشتیبان سایت

ثبت نام مدرسه فوتسال دخترانه در غرب تهران برای کلاس های آموزشی ترم پاییز آغاز شد. جذب شدن و به عضویت درآمدن در یک آکادمی فوتبال آرزوی بسیاری از بانوان می باشد که می خواند با تلاش هدفمند به خواسته های خود دست یابند.

کم نیستن دخترانی که روایای فوتبالیست ( یا فوتسالیست ) شدن را در سر می پرورانند و به علت مشکلات مختلف شرکت در کلاس های آموزشی فوتبال و فوتسال برای آن ها مقدور نیست.
جدای بر مشکلات کمبود امکان ورزش و زیرساختی برای ورزش بانوان که یک مشکل خارجی و بدون ارتباط با خانواده می باشد. بسیاری از مشکلات و مخالفت ها در درون خانواده ها می باشد.
با وجود فرهنگ سازی هایی که در این زمینه و در حمایت از ورزش بانوان شده است. بازم هستند خانواده هایی که متاسفانه با وجود علاقه شدید فرزندانشان به ورزش با نه تنها هیچ گونه حمایتی از آن ها نمی کنند بلکه گاها به مخالف با آن ها نیز می پردازند.

این مخالفت ها گاه به صورت مستقیم می باشد و خانواده مستقیم در مقابل فرزندان برای ورزش کردن می ایستد و گاه به صورت غیر مستقیم با سنگ اندازی های مختلف مخالف خود را به این امر نشان می دهد. و برای این کار هم دلایل خاص خود را دارد. غافل از اینکه هیج دلیلی بالاتر از علاقه و استعداد شخصی خود فرد نیست.

برای ثبت نام مدرسه فوتسال دخترانه با ما در تماس باشید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.