09108499640 futballtehran@gmail.com

ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و آقایان در تهران

فوتبال تهران دسته‌بندی نشده, فوتبال بانوان, ورزش بانوان ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و آقایان در تهران
ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و آقایان در تهران

دسته‌بندی نشده فوتبال بانوان ورزش بانوان

ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و آقایان در تهران

ب پشتیبان سایت

ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و آقایان در تهران به مدت 10 روز تمدید شد! برای ثبت نام و یا دریافت مشاوره، به صورت تخصصی با ما تماس بگیرید.

هر دوره ی آموزشی که در این باشگاه برگزار می شود با توجه به شرایط خاص آن می تواند متفاوت باشد. از جمله این شرایط می توان به ظرفیت هر دوره اشاره داشت! با توجه به استقبال های کم نظیری که در ترم های گذشته یعنی تابستان و پاییز 98 از این دوره ها شد؛ ظرفیت هر ترم افزایش داده شد و به حداکثر رسانیده شد.

  • توجه داشته باشید این افزایش ظرفیت به هیچ عنوان سبب کاهش کیفیت نخواهد بود! یعنی تعداد استانداری از بازیکنان( حدود 20 نفری که بیش ترین شباهت را از لحاظ فنی، فیزیکی و رده ی سنی دارند ) در یک تایم، آموزش خواهند دید.
  • مربیان هر رده ی سنی، هر پست بازی و به طبع هر جنسیتی (بانوان و آقایان)؛ کاملا اختصاصی بوده و یکایک آموزش ها و تمرینات پیش از ارائه به شاگرد ها مورد بررسی قرار گرفته است.

با در نظر گرفتن ظرفیت محدود هر ترم از هر سال، و با توجه به نیاز به بررسی بازیکن پیش از حضور در تمرینات، از شما علاقمندان خواهشمندیم هرچه سریع تر و در اسرع وقت برای مشاوره کامل در خصوص ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و آقایان؛ و پس از آن برای پیش ثبت نام اینترنتی با مشاوران مجموعه در تماس باشید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.