09108499640 futballtehran@gmail.com

درباره ما

فوتبال تهران درباره ما

درباره ما

ب پشتیبان سایت

باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین نوین با شعار رفتار حرفه ای، نشاط ، همدلی از سال 1385 پای در عرصه پرهیاهوی فوتبال گذاشته و فعالیت رسمی خود را با هدف رشد و پیشرفت فوتبال و فوتبالیست های کشور عزیزمان ایران شروع کرده است. به جرئت می توان گفت کمپ شاهین نوین جزء معدود کمپ های کشور است که تمام زیرساخت های مورد نیاز یک باشگاه حرفه ای از جمله چمن طبیعی، چمن مصنوعی، سالن سرپوشیده، سالن وزنه اختصاصی، استخر، خوابگاه و … را دارا می باشد. این امکانات عالی در کنار کادر مدیریتی کارآمد و با تجربه، هم چنین کادر فنی مجرب و دلسوز این امکان را برای بازیکنان فراهم آورده. که به دور از دغدغه ها و مشکلات، تمام تمرکز خود را روی پیشرفت و تعالی خود نه تنها در ورزش بلکه در تمام عرصه های زندگی بگذراند.


برنامه ها

ما طیف گسترده ای از برنامه های بروز، پیشرفته و نوآورانه را در راستای منافع و پیشرفت بازیکنانمان ارائه می دهیم.

تجربه

باشگاه شاهین نوین بیش از 10 سال پیش آموزش فوتبال به جوانان را آغاز کرده و همچنان در پیشبرد روش های تربیتی بازیکنان و تیم ها در همه لحاظ پیشتاز می باشد. باشگاه های متعددی در سراسر کشور از برنامه های توسعه یافته و آزمایش شده باشگاه ما الگو برداری کرده و استفاده می کنند.

تعالی

ما تعهد قوی به ارائه آموزش عالی فوتبال در یک محیط امن را می دهیم. محیطی که بازیکنان تجربه لذت بخش و مثبت یادگیری را داشته باشند.
آکادمی ما برای تمام سنین و تمام بازیکنان(با توانایی های مختلف) برنامه مختص به سن و توانایی آنها ارائه می دهد.

مربیان

باشگاه شاهین نوین همواره از مربیان برجسته و با دانش با مدارک بین المللی بهره برده است. که وجه تمایز آنها علاقه مندی به فوتبال، دلسوزی نسبت به شاگردان و تعهد به اشتراک گذاشتن دانش خود به بازیکن می باشد.

  • فوریه 5, 2019