09108499640 futballtehran@gmail.com

دریافت برنامه بدنسازی آنلاین ویژه فوتبال

فوتبال تهران دریافت برنامه بدنسازی آنلاین ویژه فوتبال
دریافت برنامه بدنسازی آنلاین ویژه فوتبال

دریافت برنامه بدنسازی آنلاین ویژه فوتبال

ب پشتیبان سایت

دریافت برنامه بدنسازی آنلاین ویژه فوتبال : فوتبالیست هایی که امکان دریافت برنامه تمرین و انجام تمرینات به صورت حضوری و زیر نظر مربیان مجموعه را ندارند می توانند با ارسال مشخصات فردی و وضعیت جسمانی و فیزیکی خود برنامه اختصاصی خود را دریافت کنند.

تماس ها و پیغام های فراوان از سوی بازیکنانی که به دلایل مختلف امکان دریافت برنامه و تمرین کردن به صورت حضوری را ندارد و در خواست های فراوان از سوی ورزشکاران مبنی بر حل این مشکلات تصمیم بر آن شد تا بستری فراهم آوریم که تمامی بازیکنان و علاقمندان در سراسر کشور بتوانند با دریافت برنامه تمرینی اختصاصی مربوط به خود به صورت غیر حضوری و اینترنتی از جدید ترین و بروزترین متدهای تمرینی و دانش روز بدنسازی فوتبال بهره مند شوند، اینگونه می توانند همزمان با پیش بردن کار ها و فعالیت های مختلف روزانه خود در زمان مناسب به انجام تمرینات ورزشی نیز بپردازند.

تیم پشتیبانی و مربیان حرفه ای ما همواره در طی انجام این دوره های تمرینی همراه شما خواهند بود تا با انجام آموزش ، راهنمایی و مشاوره و همچنین پاسخ به تمامی سوالات شما در زمان مناسب به بالاترین بازده ممکن از انجام این تمرینات دست یابیم.
شما در طی انجام این دوره های تمرینی هیچ گاه احساس سردرگمی و تنهایی نخواهید کرد چرا که همواره یک تیم حرفه ای همراه و هم پای شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که هزینه دریافت برنامه نیز تنها به صورت اینترنتی قابل پرداخت می باشد.

برای دریافت برنامه بدنسازی آنلاین ویژه فوتبال با مربیان خود در تماس باشید.

  • آوریل 28, 2020