09108499640 futballtehran@gmail.com

زمان تست گیری باشگاه های فوتبال تهران بزرگسالان

فوتبال تهران تست فوتبال زمان تست گیری باشگاه های فوتبال تهران بزرگسالان
زمان تست گیری

تست فوتبال

زمان تست گیری باشگاه های فوتبال تهران بزرگسالان

ب پشتیبان سایت

زمان تست گیری باشگاه های فوتبال تهران بزرگسالان چه موقع است؟ آیا فقط بازیکنان بزرگسال می توانند در این استعدادیابی شرکت کنند یا بازیکنان رده سنی امید نیز می توانند تست بدهند. نحوه برگزاری این تست ها به چه صورت است و چند روز طول می کشد؟

زمان تست فوتبال تیم های بزرگسالان متفاوت می باشد و بستگی به لیگی دارد که تیم در مسابقات آن شرکت می کند. تیم های حاضر در مسابقات لیگ سه کشور تست های خود را در تابستان برگزار می کنند، چرا که مسابقات آن ها در ابتدای پاییز شروع می شود.
تیم های آسیا ویژن ( لیگ برتر استان ) و لیگ یک استان با توجه به اینکه شروع فصل آن ها در اوایل تابستان ( آسیا ویژن تیر ماه و لیگ 1 مرداد ماه ) می باشد، معمولا تست گیری های خود را در فروردین و اردیبهشت و نهایتا خرداد هر سال انجام می دهند.
باشگاه های حاضر در رقابت های لیگ دو استان نیز تست گیری و جذب بازیکن خود را در اواخر تابستان و اوایل پاییز انجام می دهند، چرا که معمولا هر ساله مسابقات دسته دو استان در آذر ماه استارت می خورد.

باشگاه ها می توانند برای رده بزرگسالان خود تعدادی بازیکن رده سنی امید و یا حتی جوانان نیز به عنوان بازیکن سهمیه معرفی کنند. از همین رو اکثرباشگاه هایی که در حال تست گیری برای تیم بزرگسالان خود هستند این امکان را برای بازیکنان رده سنی امید نیز فراهم می کنند که این بازیکنان نیز بتوانند در تست تیم بزرگسالان شرکت کنند.

نحوه تست گیری تیم های مختلف با یکدیگر متفاوت است، گاهی ممکن است مدت زمان انجام تست چند جلسه به طول انجامد، و بازیکنان تا دریافت نتیجه نهایی موظف هستند در تمرینات گفته شده از سوی کادر فنی شرکت کنند.

برای اطلاع از زمان تست گیری امید – بزرگسالان و شرکت در این تست ها به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

    1. راه های ارتباطی از جمله شماره تماس، واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام مجموعه را می توانید در قسمت تماس با ما ملاحظه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.