09108499640 futballtehran@gmail.com

شروع ثبت نام مدرسه فوتبال در تهران (اطلاعیه جدید)

فوتبال تهران اطلاع رسانی شروع ثبت نام مدرسه فوتبال در تهران (اطلاعیه جدید)
شروع ثبت نام مدرسه فوتبال نهران

اطلاع رسانی

شروع ثبت نام مدرسه فوتبال در تهران (اطلاعیه جدید)

ب پشتیبان سایت

شروع ثبت نام مدرسه فوتبال در تهران برای ترم تابستان مخصوص بازیکنان 6 تا 12 سال و همچنین آغاز کلاس های آموزشی برای رده سنی نونهالان ، نوجوانان و جوانان به صورت ترمی و سالانه برای فصل تمرینی 99

بازه سنی بازیکنان برای شرکت در این دوره کلاس های آموزشی مدرسه فوتبال بین بازیکنان 6 تا 12 سال می باشد، البته استثناعاتی در موردی برخی از بازیکنان زیر 6 سال که فیزیک بدنی مناسبی داشته باشند و همچنین مربی قابلیت تمرین پذیری آن ها را تایید کرده باشد وجود خواهد داشت، برای این کار بازیکن می بایست یک جلسه به صورت آزمایشی تمرین کند سپس مورد تایید مربی قرار گیرد.

تمرینات رده سنی نونهالان ، نوجوانان و جوانان نیز به صورت کاملا حرفه ای و فشرده جهت آماده سازی تیم برای شرکت در مسابقات استانی و حوزه برگزار می شود تا بازیکنان بتوانند در کنار هم به اوج آمادگی و هماهنگی برسند و با برنامه ریزی منظم و تمرینات منسجم بتوانند کاستی های تمرینات انفرادی در ایام تعطیلات را جبران کنند.

شروع ثبت نام مدرسه فوتبال در غرب و شرق تهران از ابتدای همین هفته به صورت حضوری انجام پذیرفته است، لازم به ذکر است که ثبت نام در دو باشگاه پاس پایتخت در غرب و خلیج فارس در شرق تهران انجام می شود.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال و همچنین ثبت نام در باشگاه به صورت سالانه نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، رزومه بازی و محل سکونت خود را از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید.

همچنین لازم به ذکر است که این اطلاعیه تنها برای ثبت نام مدرسه فوتبال و رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان می باشد و تا اطلاع ثانوی ثبت نام در رده سنی امید و بزرگسالان جهت تست و آکادمی انجام نمی شود.

, , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. سلام دوست عزیز
   لطفا برای راهنمایی با شماره های موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید.

 1. سلام من محمد نعیمی هستم عاشق فوتبالم تکنیکی سرعتی هستم فوروارد بازی میکنم دوپا هم هستم

  1. سلام دوست عزیز
   خیر پیش از ثبت نام سطح بازی و توانایی هر فرد سنجیده می شود و متناسب با توانایی و استعداد خود شخص، آموزش ها و تمرینات مناسب داده می شود.
   بله مدرسه فوتبال ما تمامی طول سال بازیکن می پذیرد. به شرط ظرفیت خالی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.