09108499640 futballtehran@gmail.com

شروع ثبت نام کلاس فوتبال بانوان (فوتبال و فوتسال)

فوتبال تهران فوتبال بانوان, فوتسال بانوان, ورزش بانوان شروع ثبت نام کلاس فوتبال بانوان (فوتبال و فوتسال)
شروع ثبت نام کلاس فوتبال بانوان

فوتبال بانوان فوتسال بانوان ورزش بانوان

شروع ثبت نام کلاس فوتبال بانوان (فوتبال و فوتسال)

ب پشتیبان سایت

شروع ثبت نام کلاس فوتبال بانوان و کلاس های آموزش فوتسال دختران از هم اکنون برای ترم بهاره و تابستانه، این کلاس ها در رده های سنی مختلف برگزار می شود.

در گذشته مربیان و بازیکنان تفاوت زیادی بین فوتبال و فوتسال قائل نبودند حتی در سالینان نه چندان دور، زمانی که فوتسال به شکل حرفه ای شکل نگرفته و لیگ فوتسال به صورت حرفه ای برگزار نمی شد، برای مسابقات رسمی بین المللی نیز بازیکنان تیم ملی فوتسال از بین بازیکنان فوتبال که اکثرا همان بازیکنان تیم ملی فوتبال بودند انتخاب می شدند.
همچنین بسیاری از فوتبالیست های بزرگ دنیا نیز ابتدا کار خود را از سالن های فوتسال آغاز کرده و سپس وارد فوتبال حرفه ای شدند.

امروزه این دو رشته ورزشی مجزا از یک دیگر حساب می شوند و بهتر است که کلاس ها و دوره های آموزشی آن ها نیز به صورت جداگانه برگزار شود، هرچند که در کشور ما به علت کمبود امکانات و زیر ساخت ها ، مخصوصا در بخش بانوان گاها مدیران و مربیان ورزشی مجبور به ادغام کلاس های آموزشی این دو رشته می شوند، این ادغام برای مدت کوتاه نه تنها مشکلی ندارد بلکه می تواند برای بازیکنان مفید و مثمر ثمر نیز واقع شود، به شرط آن که برنامه ریزی و تمرینات هر رشته زیر نظر مربی متخصص خود انجام شود.

شروع ثبت نام کلاس فوتبال و فوتسال بانوان به صورت حضوری و تلفنی

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

    1. سلام دوست عزیز
      لطفا مشخصات فردی ( نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، رزومه بازی و محل سکونت ) و همچنین درخواستی که دارید رو از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه تماس با ما برای همکاران ما ارسال کنید.

      1. سلام، باشگاه بانوان مجموعه فوتبال تهران در تهران، شهرک اکباتان مشغول به فعالیت است….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.