09108499640 futballtehran@gmail.com

فراخوان مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران (آموزش فوتبال و فوتسال)

فوتبال تهران ورزش بانوان فراخوان مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران (آموزش فوتبال و فوتسال)
فراخوان مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران

ورزش بانوان

فراخوان مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران (آموزش فوتبال و فوتسال)

ب پشتیبان سایت

فراخوان مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران (آموزش فوتبال و فوتسال) برای ثبت نام در کلاس آموزش مدرسه فوتبال دخترانه و همینطور مدارس فوتسال دختران با ما همراه باشید.

قطعا متوجه شده اید که تماشای فوتبال در بین دختران روز به روز طرفدارن بیشتری پیدا می کند. همینطور تماشای فوتبال و به طور کلی ورزش بانوان نسبت به سالیان گذشته رشد چشم گیری داشته است.
این علاقمندی تنها در بخش تماشاگری نیست و در بخش آموزش نیز به همین صورت بوده است، هر ساله دختران زیادی با گروه های سنی مختلف به دنبال پیوستن به آکادمی ها و مدارس آموزشی فوتبال و فوتسال می باشند، تا در این مراکز آموزشی ضمن تقویت علاقه خود به آموزش مهارت های لازم در فوتبال و فوتسال بپردازند.

اگر می خواهید فوت و فن فوتبال را از بهترین مربیان ایران و در بهترین مراکز آموزشی کشور بیاموزید و یک تجربه فراموش نشدنی و ناب آموزشی را در کنار سایر دختران پرشور و با استعداد هم سن و سال خودتان تجربه کنید، می توانید روی ما حساب کنید.

فراخوان مدرسه فوتبال بانوان غرب تهران تنها مختص دختران این ناحیه شهر نبوده و علاقمندان می توانند از سراسر استان و حتی استان های دیگر در این کلاس های آموزشی ثبت نام کنند.
برای ثبت نام لطفا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.