09108499640 futballtehran@gmail.com

فوتسال بانوان برای ترم تابستان شاگرد می پذیرد

فوتبال تهران ورزش بانوان فوتسال بانوان برای ترم تابستان شاگرد می پذیرد
مدرسه فوتبال دخترانه در جنوب تهران

ورزش بانوان

فوتسال بانوان برای ترم تابستان شاگرد می پذیرد

ب پشتیبان سایت

فوتسال بانوان از جمله رشته های این باشگاه می باشد، که برای ترم تابستان خود شاگرد می پذیرد. بانوان عزیزی که برای ترم تابستان و یا پاییز خود به دنبال یک برنامه ریزی ورزشی هستند هرچه سریع تر اقدام کنند.

متاسفانه در ایران زمینه ی فعالیت در برخی رشته های ورزشی برای بانوان به شدت سخت می باشد. و تلاش بسیار شخص را می طلبد. این سختی به گونه ای است که بسیاری از بانوان با استعداد و توانای کشور عزیزمان از ورود حرفه ای به رشته ی مورد علاقه ی خود منصرف می شوند.

این باشگاه با برگزاری کلاس های فوتسال بانوان با کیفیت و با مربیان فوق العاده حرفه ای، فعالیت خود را چندین سال است در زمینه ی ورزش بانوان به انجام رسانیده است. قابل ذکر است که مربیان این باشگاه قابل مقایسه با مربیان به نام و حرفه ای کشور و حتی جهان هستند.

بانوان این مجموعه در زمینه ی این رشته ی تیمی فوق العاده جذاب توانسته اند با آموزش های صحیح و اصولی و شرکت در مسابقات به لیگ های کشوری صعود کنند. و در این زمینه افتخارات زیادی را کسب کنند. چناچه گفته شد، فعالیت و آموزش های این مجموعه تنها به آموزش ختم نمی شود بلکه سبب ترقی و بازی در لیگ های کشوری شما بانوان گرامی خواهد شد.

لطفا با هماهنگی از طریق شماره ی زیر برای ثبت نام حضوری به باشگاه مراجعه فرمایید. 09108499640

, , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

    1. سلام، برای دریافت اطلاعات لازم با شماره های موجود در قسمت تماس با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.