09108499640 futballtehran@gmail.com

مدرسه فوتبال تیم پرسپولیس در شمال جنوب و شرق و غرب تهران

فوتبال تهران مدرسه فوتبال, مدرسه فوتبال پرسپولیس مدرسه فوتبال تیم پرسپولیس در شمال جنوب و شرق و غرب تهران
ثبت نام مدرسه فوتبال کودکان پرسپولیس

مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال پرسپولیس

مدرسه فوتبال تیم پرسپولیس در شمال جنوب و شرق و غرب تهران

ب پشتیبان سایت

مدرسه فوتبال تیم پرسپولیس ،اصولا یک مدرسه فوتبال است که فرزندان شما در هر جای استان تهران از جمله شمال و جنوب و شرق و غرب تهران بتوانند از امکانات حرفه ای آکادمی فوتبال بهره مند شوند.

تیم پرسپولیس و هواداران پرسپولیس اصولا با استقلالی ها و تیم استقلال منافات دارند، اما در خصوص این مدرسه فوتبال، که به صورت رسمی زیر نظر باشگاه پرسپولیس است؛ این گونه نیست. به همین سبب علاوه بر پرسپولیسی ها، در ترم های پیش رو از استقلالی های عزیز هم در این آکادمی ثبت نام می شود. زیرا این مرکز تنها یک مرکز آموزش فوتبال هست و طرفداران هر تیم و هر باشگاه می توانند از این کلاس ها بهره مند شوند. طرفداری از یک باشگاه خاص در حیطه ی آموزش معنا ندارد!

توافق نهایی این باشگاه با یکی از برجسته ترین بازیکنان اسبق پرسپولیس و استقلال ، به منظور فعالیت در زمینه ی مربی گری آکادمی فوتبال پرسپولیس، یعنی جناب آقای فرزاد آشوبی هم اکنون صورت گرفته است.

همه ی کودکان، نونهالان، نوجوانان و حتی خردسالان عزیز از سن 3 سالگی، از سراسر استان تهران در شمال، جنونب، شرق و غرب استان می توانند برای تمامی فصول سال در کلاس آموزش و تمرین فوتبال ثبت نام و شرکت نمایند.

اطلاعات تماس، و ثبت نام در قسمت تماس با ما

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.