09108499640 futballtehran@gmail.com

مدرسه فوتبال نوجوانان و نونهالان تهران در غرب و شرق

فوتبال تهران مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال نوجوانان و نونهالان تهران در غرب و شرق
مدرسه فوتبال نوجوانان و نونهالان تهران

مدرسه فوتبال

مدرسه فوتبال نوجوانان و نونهالان تهران در غرب و شرق

ب پشتیبان سایت

مدرسه فوتبال نوجوانان و نونهالان تهران در غرب و شرق شهر همواره بیشترین متقاضیان را برای ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزشی آکادمی فوتبال را داشته اند. شمال تهران با وجود فراهم بودن امکانات و زیر ساخت های نسبتا مناسب، کمترین متقاضی را نسبت به دیگر نقاط شهر دارد.

شور و هیجان فوتبال در سراسر این کره خاکی فراگیر شده است؛ در برخی نقاط بیشتر و در برخی نقاط کمتر، قطعا شرط اول برای موفقیت در فوتبال و فوتبالیست شدن میزان استعداد فرد می باشد اما بیاری از افراد با استعداد و توانا هستند که به محرومیت از امکانات و نبودن یک راهنمای با تجربه نمی توانند به آنچه که استحقاقش را دارند دست یابند.
شاید فکر کنید که این محروم ماند تنها برای بازیکنان شهرستان ها و روستا های دور افتاده و فراموش شده باشد اما باید بگوییم که چنین نیست و این مشکل بسیاری از بچه های با استعداد در شهر های بزرگ نیز می باشد، بچه هایی که با وجود داشتن استعداد و توانایی مناسب به دلایل مختلفی از جمله مشغل کاری والدین از ورزش کردن محروم مانده و نمی توانند اهداف و آرزو های خود را آن طور که باید شایسته است دنبال کنند.

بسیاری از والدین به علت مشغله های فراوان وقت کافی را برای بردن فرزندان خود به کلاس ها ورزشی ندارند، مدرسه فوتبال هایی هستند که برای چنین خانواده هایی فکر چاره کرده و با قرار دادن سرویس رفت و برگشت برای بازیکنان این مشکل را برطرف کرده اند.

برای ثبت نام در مدرسه فوتبال نوجوانان و نونهالان در غرب و شرق تهران با همکاران ما در تماس باشید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.