09108499640 futballtehran@gmail.com

مدرسه فوتبال نونهالان غرب تهران برای تابستان

فوتبال تهران مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال نونهالان غرب تهران برای تابستان
مدرسه فوتبال نونهالان غرب تهران برای تابستان

مدرسه فوتبال

مدرسه فوتبال نونهالان غرب تهران برای تابستان

ب پشتیبان سایت

مدرسه فوتبال نونهالان شاهین نوین در غرب تهران به برگزاری کلاس ها و آموزش های فوتبال ترم تابستان به نحو احسن و با تفکیک گروه های سنی مختلف اقدام نموده است.

مدرسه فوتبال نیز همانند دیگر مراکز آموزشی به رده سنی توجه بسیاری دارد. قرار گرفتن کودکان، نونهالان، نوجوانان در کلاس ها و آموزش های فوتبال حتی با بهترین اساتید و مربی ها نیز امری تقریبا غیر ممکن و بسیار سخت است. بودن افراد دارای اختلاف سنی زیاد در کنار هم در کلاس های آموزش فوتبال نه تنها آموزش را سخت و بی فایده می کند بلکه سبب دل زدگی و تصور نامناسب افراد از مدرسه فوتبال می شود. بنا بر دلایل ذکر شده این باشگاه با در نظر گرفتن تمامی جوانب افراد سنین نزدیک به هم را در تایم های مناسب آموزش می دهد.

مدرسه فوتبال نونهالان شاهین نوین با حضور برترین مربیان تکنیکی در سطح B و C آسیا و با تجربه، در پیشرفت و آموزش فوتبال نونهالان این کشور از سراسر تهران و حتی کشور با رعایت اصول و شرایط ویژه می کوشد.

والدین عزیزی که تا کنون به هر دلیلی موفق به ثبت نام فرزند خود برای ترم تابستان نشده اند؛ هم اکنون نیز می توانند با تماس با متخصصین مدرسه فوتبال و با هماهنگی قبلی به مدرسه فوتبال مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.