09108499640 futballtehran@gmail.com

مدرسه فوتبال کودکان و آکادمی فوتبال بزرگسالان

فوتبال تهران آکادمی فوتبال بزرگسالان, تیم بزرگسالان, مدرسه فوتبال مدرسه فوتبال کودکان و آکادمی فوتبال بزرگسالان
مدرسه فوتبال کودکان و آکادمی فوتبال بزرگسالان

آکادمی فوتبال بزرگسالان تیم بزرگسالان مدرسه فوتبال

مدرسه فوتبال کودکان و آکادمی فوتبال بزرگسالان

ب پشتیبان سایت

مدرسه فوتبال کودکان و آکادمی فوتبال بزرگسالان این باشگاه کلاس های آموزش استاندارد فوتبال برگزار می کند. مستعدان و توانمندان در هر رده ی سنی به تیم بزرگسالان و … دعوت خواهند شد.

هر ساله در شهر های مختلف کشور مسابقات فوتبال در لیگ های متعددی از جمله لیگ برتر که بالا ترین لیگ ایران می باشد برگزار می شود، که هر کدام از این لیگ ها از قوانین و مقررات خاصه ی خود برخوردار است.

در این میان این باشگاه با داشتن مدرسه فوتبال برای کودکان و برای بزرگ تر ها در آکادمی فوتبال به آموزش فوتبال مشغول است.

پس از این که هر شخصی به میزان توانمندی مورد توجه کادر باشگاه رسید، برگزیدگان به تیم های باشگاه معرفی خواهند شد. پس از آن امکان معرفی و انتقال به دیگر لیگ های سطح بالا تر از جمله لیگ های کشوری وجود خواهد داشت؛ که این نشان از استاندارد بودن آکادمی ها و مدرسه فوتبال های این مجموعه دارد!

مربیان باشگاه، وسایل و لوازم استاندارد و فعالیت در چمن ها و سالن های با کیفیت و … همگی دارای سطح مطلوبی بوده و حضور در این دوره ها می تواند تجربه ای مفید، متفاوت و تاثیر گذار برای فوتبال آموزان و فوتبالیست های حرفه ای در پی داشته باشد.

حضور در این دوره ها ی آموزش فوتبال مانند هر دوره ی آموزش دیگر به فوتبال آموزان فرصتی می دهد تا علاوه بر تلاش و کوشش در زمینه ی فوتبال، بتوانند خود را بسنجند و توانایی های خود را به دیگر مربیان نشان دهند.

استاندارد سازی فوتبال ایران هدفی است که گروه فوتبال تهران حقیقتا به صورت شبانه روزی در راستای آن در تلاش است و با همکاری و هم فکری دیگر متخصصین در پی تحقق این آرمان می باشد.

در این کلاس ها همان طور که از عنوان پیداست تمامی گروه های سنی کودکان تا بزرگسالان می توانند شرکت کنند.

برای ثبت نام و مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. بازتاب: mega888
  2. بازتاب: kardinal stick
  3. بازتاب: Homepage

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.