09108499640 futballtehran@gmail.com

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)

فوتبال تهران مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)
مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)

ب پشتیبان سایت

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال) یکی از بهترین ابزارها و مطمئن ترین روش ها برای کمک به رشد و پیشرفت بازیکنان فوتبال می باشد. اگر به دنبال یک مربی بدنساز حرفه ای هستید با ما همراه باشید.

فرقی نمی کند که شما یک بازیکن حرفه ای در یک لیگ حرفه ای باشید یا یک بازیکن معمولی در لیگ های پایین تر، یک بازیکن با تجریه باشید که سال هاست در لیگ های معتبر مختلف توپ می زند و یا یک بازیکن کم سن سوال که تازه آموزش الفبای فوتبال را شروع کرده اید. شما باید بدانید که فوتبالیست در هر سن و موقعیتی که باشند نیاز به یک مربی خصوصی حرفه ای دارد، که همواره از نزدیک تمام فعالیت های بازیکن را زیر نظر داشته باشد و قدم به قدم او را در مسیر موفقیت راهنمایی و همراهی کند.

اندک باشگاه هایی پیدا می شوند که در کنار تیم های خود یک آکادمی تخصصی فوتبال برای این کار داشته باشند. و اغلب تیم ها به علت سختی ها و مشکلات مربوط به تاسیس آکادمی، از این امر مهم اجتناب می کنند. البته آکادمی هایی هستند که در سطح شهر با مربیان حرفه ای در حال فعالیت هستند ولی این آکادمی ها زیر نظر هیچ باشگاه نمی باشد، مشکل آکادمی ها و کلاس ها خصوصی این چنینی که زیر نظر باشگاه فوتبال نیستند این است که بازیکنان بعد از این که به آمادگی دست پیدا کنند هم نمی توانند در تیم بازی کنند، ولی در آکادمی هایی که مستقیم زیر نظر یک باشگاه رسمی در حال فعالیت باشد این چنین نیست و مادامی که بازیکنان به یک آمادگی نسبی دست پیدا کنند، با تشخیص مربی می توانند در یکی از تیم های این باشگاه بازی کنند.

برای معرفی و کار کردن زیر نظر بهترین مربی های خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال) و سایر رشته ها می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

ویژگی های مربی خصوصی بدنساز فوتبال

یک مربی بدنساز حرفه ای فوتبال کسی است که شاگردان خود را به خوبی بشناسد، استعدادهای آن ها را شناسایی کرده و نحوه صحیح به کارگیری این استعداد ها را به شاگردان خود آموزش دهد. او باید عملکرد بازیکنان خود را از گذشته تا به حال تجزیه و تحلیل کند و به اهدافی که برای آینده دارند جهت بدهد، و دائما میزان رشد و پیشرفت بازیکنانش را زیر نظر داشته باشد.

برنامه تمرین گروهی شاگردانش را ارزیابی کند و با توجه به آن بقیه برنامه های لازم را برای آن ها تنظیم و تدوین کند.
وضعیت بدنی و آمادگی جسمانی و تغذیه ای بازیکنان را ارزیابی کند و با توجه به نقاط ضعف و کمبود ها برنامه غذایی و تمرینی بازیکنان را تنظیم کند به گونه ای که نقاط ضعف بازیکنان روز به روز کمرنگ شود تا آنجایی که به طور کامل از بین برود و به نقطه قوتی برای آنها تبدیل شود، همچنین نقاط قوت را شناسایی و به تقویت بیشتر آن ها بپردازد.

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)

یک مربی بدنساز خوب باید انواع آسیب های شایع و غیر شایع در فوتبال را بشناسد و هنگام برخورد بازیکنان خود با این مشکل، بتواند نوع آسیب دیدگی آن را شناسایی کند و درسدد درمان مصدومیت و بازتوانی و بازگشت بازیکن آسیب دیده به تمرینات و مسابقات برآید.

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)

مربی بدنساز حرفه ای فوتبال علاوه بر اینکه باید در کار های بدنی عالی باشد باید روانشناسی ورزشی در فوتبال را به خوبی بشناسد و دانش کافی در این زمینه را نیز داشته باشد، تا بتواند در مواقع مختلف انواع مشکلات روحی و روانی بازیکنان را شناسایی کند و برای غلبه بازیکنان با این مشکلات آن ها را یاری نماید.

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال (آموزش خصوصی فوتبال)

مربی خصوصی بدنسازی فوتبال باید یار و یاور بازیکن باشد، ثانیه به ثانیه ی بازیکن را برنامه ریزی کند و زیر نظر داشته باشد، همراه با او تمرین کند، عرق بریزد و از نزدیک سختی ها بازیکن را لمس کند.

  • آگوست 24, 2019