09108499640 futballtehran@gmail.com

ورزش بانوان

فوتبال تهران ورزش بانوان
ورزش بانوان

ورزش بانوان

ب پشتیبان سایت

با وجود تلاش های مسئولین و مردم جهت فرهنگ سازی در راستای اهمیت ورزش بانوان و همینطور تلاش جهت ایجاد زیر ساخت ها و فراهم کردن امکانات اولیه برای این امر مهم، وضعیت ورزش بانوان به نسبت چندین سال قبل از تمام جهات وضعیت مطلوب تری دارد. اما واضح است که باز هم این امکانات و زیرساختها چه از نظر کیفیت و چه از نظر کمیت پاسخگوی نیاز دختران این مرز و بوم نمی باشد.

جدای بر این مشکلات زیرساختی و فیزیکی یکی از مشکلات اصلی ورزش بانوان فرهنگ غلطیست که سال های زیادی است بین مردم ما جا افتاده و مردم جامعه ما همیشه بین فعالیت های ورزشی آقایان و بانوان تفاوت قائل بوده اند. گاه این تفاوت را به صورت حمایت نکردن و تشویق نکردن بانوان به ورزش نشان داده اند و گاه مستقیما مخالفت خود را با این قضیه اعلام کرده و در برابر ورزش کردن بانوان ایستاده اند.

قطعا فرهنگی که طی این سالیان به وجود آمده است به یکباره عوض نخواهد شد. همانطور که این افکار غلط به مرور زمان ایجاد شده است، به مرور زمان هم باید برداشته شود. تا زمانی که این افکار و فرهنگ های غلط در مقابل دختران این سرزمین باشند، آنها نمی توانند به موجودیت صد در صدی خود دست یابند و نمی توانند در این عرصه قابلیت های خود را بروز دهند.

و هرکدام از ما به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در بوجود آمدن این مشکلات و این فرهنگ غلط نقشی داشته ایم. هر کدام از ما، فرقی نمی کند چه مرد و چه زن در برابر این مشکلات مسئولیم. باید در راستای کمک به ورزش بانوان کشور هر عمل مثبتی که از دست مان بر می آِد انجام دهیم.

ما با فعالیت مداوم روزانه پیرامون اخبار و اطلاعات ورزش بانوان سعی داریم بخش کوچکی از این مشکلات را حل کنیم. و ما نیز در موفقیت و افتخار آفرینی دختران با استعداد کشور عزیزمان ایران سهم کوچکی داشته باشیم.

  • آگوست 3, 2019