09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاسهای آموزش فوتبال در تهران ( ثبت نام )

فوتبال تهران دسته‌بندی نشده کلاسهای آموزش فوتبال در تهران ( ثبت نام )
کلاسهای آموزش فوتبال در تهران

دسته‌بندی نشده

کلاسهای آموزش فوتبال در تهران ( ثبت نام )

ب پشتیبان سایت

کلاسهای آموزش فوتبال در تهران ثبت نام می کند. برای پیش ثبت نام اینترنتی و هماهنگی جهت ثبت نام قطعی و حضوری پیشنهاد می شود این مطلب را مطالعه فرمایید.

مجموعه فوتبال تهران برای کسب رضایت فوتبال آموزان عزیز، تنها با باشگاه ها، آکادمی فوتبال ها، آکادمی دروازه بانی ها و مدرسه فوتبال های به نام، موفق، استاندارد و تضمینی همکاری می کند.

از این جهت باید ذکر شود تمامی مربیان و کادر کلاس های فوتبال این مجموعه از مربیان با دانش، حرفه ای، با تجربه و جوان در کنار هم که مکمل هم هستند ایجاد شده است.

در خصوص امکانات و ابزارآلات مورد استفاده نیز باید بدانید تمامی لوازم و زمین چمن ها و سالن هایی که از آن ها استفاده می شود از با کیفیت ترین و به روز ترین ها انتخاب شده اند.

رده ی سنی که می توانند در این کلاس ها شرکت کنند رده ی سنی خاص و محدودی نیست. چون متخصصین این باشگاه اعتقاد دارند محدودیت رده ی سنی نشان از ضعف و بی برنامه بودن یک باشگاه دارد. به همین سبب تمامی رده های سنی پایه ( نوباوگان، خردسالان، نونهالان، کودکان، نوجوانان، جوانان و امید) و بزرگسالان می توانند به صورت تخصصی و جداگانه در کلاسهای آموزش فوتبال در تهران ثبت نام فرمایند.

برای ثبت نام می توانید با ما تماس بگیرید. پاسخگویی به صورت 24 ساعته و همه روزه می باشد.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.