09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاس آموزش دروازه بانی فوتبال حرفه ای در آکادمی تخصصی سپاهان تهران

فوتبال تهران آکادمی دروازه بانی, پذیرش و جذب بازیکن, تست دروازه بانی فوتبال, مدرسه فوتبال سپاهان کلاس آموزش دروازه بانی فوتبال حرفه ای در آکادمی تخصصی سپاهان تهران
کلاس آموزش دروازه بانی فوتبال حرفه ای

آکادمی دروازه بانی پذیرش و جذب بازیکن تست دروازه بانی فوتبال مدرسه فوتبال سپاهان

کلاس آموزش دروازه بانی فوتبال حرفه ای در آکادمی تخصصی سپاهان تهران

ب پشتیبان سایت

کلاس آموزش دروازه بانی فوتبال حرفه ای درآکادمی تخصصی باشگاه طلایی پوشان سپاهان تهران در روزهای زوج هر هفته برگزار می شود. شرکت در این کلاس ها هم به صورت ترمی و هم به صورت سالانه مقدور می باشد.

بازیکنانی که به صورت حرفه ای در تیم های مختلف در پست دروازه بانی فعالیت می کنند، می توانند با همکاری با مجموعه طلایی پوشان وارد آکادمی حرفه ای دروازه بانی این باشگاه شوند و به صورت حرفه ای آموزش های لازم را در این پست مهم و حساس کسب کنند.

دروازه بانان باید بدانند که اگر می خواد در پست خود حرفی برای گفتن داشته باشند تنها با چند جلسه تمرین کردن با تیم به این مهم دست نخواند یافت. و حتما باید به صورت تخصصی تری تمرین کنند. لازمه این امر نیز کار کردن با مربیان حرفه ای و تخصصی پست دروازه بانی می باشد.
با این کار دروازه بانان در آکادمی تخصصی دروازه بانی آموزش های لازم را کسب کرده و دائما تمرین و تکرار می کنند و در تمرینات با تیم از این آموخته ها در شرایط تیمی و مسابقه ای استفاده می کنند. کسب مهارت در کلاس های تخصصی و استفاده از آنها در کار های تیمی تاثیر فوق العاده ای در پیشرفت دروازبانان دارد.

بازیکنانی که می خواهند به صورت حرفه ای تر پست دروازه بانی را ادامه دهند و همینطور اولیا محترمی که می خواند فرزند علاقمندشان به پست گلری به صورت حرفه ای تری فوتبال را ادامه دهد، می توانند با پیوستن به آکادمی دروازه بانی مجموعه بزرگ طلایی پوشان سپاهان یک قدم به تحقق آرزوها و رویاهای خود نزدیک تر شوند.
جهت ثبت نام در کلاس آموزش دروازه بانی فوتبال حرفه ای این مجموعه می توانید با گرفتن وقت قبلی به صورت حضور به دفتر باشگاه مراجعه فرمایید، و ضمن آشنایی بیشتر و کسب مشاوره، یک جلسه نیز به صورت مهمان در تمرین حضور داشته باشید.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

له

  1. سلام من یک دروازه بان هستم ولی تا حالا در تیم نبودم و وزنم ۸۰ کیلو هستش ..مم میتونم تست بدم یا این که باید حتما بدنم رو فرم باشه..

  2. بازتاب: 7m

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.