09108499640 futballtehran@gmail.com

کلاس آموزش فوتبال و فوتسال بانوان در تهران

فوتبال تهران ورزش بانوان کلاس آموزش فوتبال و فوتسال بانوان در تهران
کلاس آموزش فوتبال و فوتسال بانوان

ورزش بانوان

کلاس آموزش فوتبال و فوتسال بانوان در تهران

ب پشتیبان سایت

کلاس آموزش فوتبال و فوتسال بانوان در تهران با تعداد بسیار اندک در حال فعالیت می باشند، تعداد کمی از باشگاه در بخش بانوان اقدام به تیم داری و برگزاری کلاس های آموزشی می کنند.

کمبود کلاس های آموزشی یک مشکل اساسی برای ورزش بانوان می باشد. در دست رس نبودن این کلاس های آموزشی برای دختران باعث محرومیت بسیاری از دختران با استعداد از ورزش می شود.
فاصله بین محل سکونت و محل تمرین و چگونه طی کردن این مسیر برای ورزشکاران همیشه یکی از دغدغه های اصلی آنها بوده است. بسیار پیش آمده است که ورزشکارانی به علت این مشکل نتوانسته اند آنچنان که باید به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند. قطعا این دغدغه برای دختران ورزشکار بیشتر و سختی های بیشتری دارد.

مجموعه ما با بهره گیری از بهترین مجموعه ها و بهترین مربیان زن کشور، اقدام به برگزاری کلاس آموزش فوتبال و فوتسال بانوان در غرب تهران کرده است. باشد که مقدار کمی از دغدغه های دختران فوتبالیست و فوتسالیست کشورمان کاسته شود.

برای هماهنگی و ثبت نام در کلاس های تخصصی فوتبال و همینطور کلاس های آموزش تخصصی فوتسال لطفا به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید. ثبت نام به صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

, , , , ,

نوشته شده توسط پشتیبان سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.